با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

#1
Rainbow 
در دیدو بازدید های فامیلی وقتی بزرگترهای فامیل دور هم جمع می‌شوند معمولا یکی از سوال‌هایی که از بزرگترها پرسیده می‌شود طول سال‌های خدمت و موعد سررسید بازنشستگی اونهاست … و کم پیش می‌آید کسی باشد که به طور دقیق از سوابق بیمه خودش که طی سال‌های خدمتش براش واریز شده و به عنوان بیمه‌شده شرکت یا مجموعه تحت خدمتش ثبت شده باشد، آگاهی داشته باشد !

به همین دلیل هم هست که کسانی که بر اساس حساب‌های سرانگشتی فکر می‌کنند موعد بازنشستگیشون سر رسیده و قصد دارند درخواست بازنشستگی یا بازخریدی به مجموعه محل کار خود ارایه بدهند می‌روند سراغ شعبه‌های سازمان تامین اجتماعی و در صورتیکه با خوش شانسی مواجه باشند و سوابق بیمه‌ای و پرونده‌هایشان در بایگانی‌های قطور سازمان تامین اجتماعی گم نشده باشد، حداقل با پراکندگی سوابق مواجه می‌شوند. این تازه آغاز قصه‌ای خواهد بود که بیمه شده باید از این شعبه به آن شعبه و از شماره بیمه‌های مدام درحال تغییر، پرونده‌های خود را از انباری‌های تامین اجتماعی بیرون بکشند و با یکجا کردن آنها طول دوران خدمت و سررسید بازنشستگی‌شان را به اثبات برسانند.

برهمین اساس سازمان تامین اجتماعی در راستای توسعه اتوماسیون اداری خود و ارایه خدمات الکترونیکی به مشتریان خودش سامانه الکترونیکی را با عنوان "مشاهده سوابق" به نشانی http://savabegh.sso.ir راه‌اندازی کرده که همه افراد تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی می‌توانند با مراجعه به آن از سوابق کاری و ریز دستمزد و کارکرد خودشان باخبر بشوند و در صورت هرگونه مغایرتی به شعبه محل بیمه خود مراجعه کنند. چنانچه این مطلب را خواندید می‌توانید آستین‌هایتان را بالا بزنید و در دید و بازدیدهای فامیلی این موضوع را به بزرگترها اطلاع بدهید… شاید برای بعضی‌ها حامل خبرهای خوشی هم باشید ...
[fon‌t=Courier]
[/font]
پاسخ
#2
ممنونمSeri-bahman (32)Seri-bahman (32)
پاسخ


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star سامانه اطلاعات اشيا و مدارک پيدا شده راه اندازی شد Rihanna 5 271 1394/1/28، 04:57 عصر
آخرین ارسال: nayyer
  مشاهده آنلاین ، زنده و مستقیم حرم امام رضا sahar 3 393 1393/3/25، 04:28 عصر
آخرین ارسال: fahime
  معرفی شبکه اجتماعی,مجازی دلفین GoL PesaR 9 632 1393/3/25، 04:28 عصر
آخرین ارسال: fahime
Lightbulb نخستین شبکه اجتماعی ورزشی آغاز به کار کرد Rihanna 2 302 1393/3/25، 04:28 عصر
آخرین ارسال: fahime
Lightbulb “ویسگون” شبکه اجتماعی برای ایرانیان Rihanna 4 2,274 1392/7/11، 01:05 صبح
آخرین ارسال: Sαяαکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان