با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

اسپیانیا یا فرانسه؟ کدام یک برای تابستان 96 بهتر است؟

سلااااااااااااام. خوبین همگی؟ خوش میگذره؟ چه کارا می کنین دوستان؟ رو به راه هستین؟ امیدوارم ایام تعطیلات خوبی رو پشت سر بگذارید که با وجود تعطیلات خانوادگی لذت بخش این فصل احتمالا همین طور هم خواهد بود.
یه موردی رو می خواستم مطرح کنم خدمت تون و اونم اینکه برای سفر امسال سعی کنید جایی برید که واقعا بهتون خوش بگذره نه جایی که دهن پر کن باشه و بخواید تو فامیل بگید من رفتم فلان جا! آخه متاسفانه دیده شده چنین چیزهایی. طرف حاضره زیر بار قرض بره ولی مثلا بره تور اسپانیا یا تور یونان که جلو جاری و خواهر شوهرش حسابی بتونه فخر بفروشه!!!!

[تصویر:  coastal-spain-barcelona-GettyImages-158308055.jpg]

الان آب و هوای تو 90 درصد نقاط کشور ما گرم نیست بلکه حسابی داغه خصوصا تو خوزستان!!!! طبیعی هم هست که مقاصد گردشگری خارجی امسال پیش بینی بشه کشورهایی باشن که آب و هوای خنک و مطبوعی دارن... مثلا تور دبی و تور تایلند بعیده کسی ازش استقبال کنه چون واقعا هوا اونجاها وحشتانکه مگر اینکه کسی بخاطر قیمت ارزون شون در شرایط فعلی اون کشورها رو برای مقصد خودش انتخاب کنه.
اگر از من بپرسین تور فرانسه و تور استانبول میتونن موقعیت های خوبی برای سفر امسال شما باشن. گفتم تور فرانسه چون اب و هوای خوبی داره و مناسب اونایی هست که مشکل مالی ندارن چون فرانسه گرونه خیلی... و گفتم استانبول چون آب و هوای اونجا هم الان بد نیست و برعکس فرانسه قیمت فوق العاده ارزون تری داره و همه میتونن راحت برن اونجا.
به هر حال هر جایی که قراره برین آرزو می کنم حسابی بهتون خوش بگذره و از سفرتون لذت ببرید...

منبع:www.karvanik.ir

پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »

Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایر فرانس بی رقیب در آسمان فرانسه tina85 0 113 1395/12/3، 05:47 عصر
آخرین ارسال: tina85
  یونان و فرانسه، دو انتخاب بی نظیر برای نوروز 96 azita.delkhaah 0 109 1395/11/29، 10:24 عصر
آخرین ارسال: azita.delkhaah
Photo سفر مجازی در "نرماندی" فرانسه ! fateme 2 186 1395/1/26، 03:16 عصر
آخرین ارسال: fateme

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان