با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

بازی‌ سازی به دروس دانشگاهی اضافه شد

#1
Star 
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی بازی های رایانه ای: بازی‌سازی از مهرماه امسال به دروس دانشجویان گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد اضافه خواهد شد. این موضوع می‌تواند اهمیت بازی‌سازی در کشور را بیش از پیش کرده و آغازی برای بازی‌سازی آکادمی در ایران باشد.

پیرو بازدید مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از انجمن بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه فردوسی مشهد، بازی‌سازی از مهرماه امسال با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به دروس دانشجویان گروه مهندسی کامپیوتر اضافه خواهد شد.

حسن کریمی قدوسی در بازدید از انجمن بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه فردوسی مشهد اعلام کرد: «دانشگاه فردوسی می‌تواند علاوه بر استفاده از ظرفیت‌های پنهان بازی‌سازان در استان خراسان رضوی، زمینه‌ی توسعه علمی برای توسعه این هنر را فراهم سازد.»

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در مذاکره با دکتر سعید ابریشمی، مدیر گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی گفت: «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از گسترده‌تر شدن فعالیت‌های این دانشگاه در زمینه بازی‌های رایانه‌ای حمایت جدی خواهد کرد.» در این دیدار، برگزاری یک «گیم جم» در اوایل مهرماه توسط دانشگاه فردوسی و با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به تصویب رسید.

مدیر گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی در این دیدار بیان کرد: «استادان توانمند و نیز دانشجویان علاقه‌مندی که انجمن بازی‌های رایانه‌ای را در این دانشگاه تأسیس کردند با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای می‌توانند این ظرفیت ایجاد شده را گسترش دهند.»
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
#2
Khordad92 (13)
[تصویر:  snmvlckb75k1rs4u6lk1.jpg]
پاسخ
#3
Khordad92 (13)
[تصویر:  19harshly5u093jyjlx9.jpg]
پاسخ
#4
Khordad92 (13)


محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star 4 رشته درسی جدید اضافه شدند fateme 4 189 1395/4/23، 02:50 عصر
آخرین ارسال: fateme
Star معرفی رشته دانشگاهی هنر _ طراحی پارچه Ninja 8 2,101 1391/1/23، 04:10 عصر
آخرین ارسال: Hamed.69کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان