با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

سئو کلی سایت و بهینه سازی کلی سایت

#1
سئو کلی سایت شاید جمله ای باشد که از سئوکاران شنیده باشید و یا در سایت هایی که خدامت سئو سایت را انجام می دهند دیده باشید. اما سئو کلی سایت چیست و چگونه به سایت شما کمک می نماید و چه مواردی و اصولی از سئو را شامل می شود. در ادامه به بیان توصیفی از سئو سایت خواهیم پرداخت.

سئو کلی سایت چیست؟

فرض نمایید شما در سایت خود محصولات متعددی را ارائه می نمایید و این محصولات و سرویس های شما به واسط کاربران جستجو می گردد. در این صورت شما نمی توانید برای سایت خود یک کلمه کلیدی و یا دو سه تا کلمه کلیدی انتخاب نمایید بلکه دایرکتوری کلمات کلیدی شما گسترده تر می شود و شما نمی توانید تمام پروسه سئو سایت خود را در یک کلمه کلیدی اجرا نمایید. و یا سایت های خبری را در نظر بگیرید که با تمامی خبرهای انتشار یافته می توانند مورد جستجو گردند و در واقع تمامی صفحات و خبرها می توانند هدفی را جذب ترافیک و کاربران باشند. تحت این شرایط بهینه سازی کلی سایت و یا سئو سایت کاربرد خود را می یابد.

انجام سئو کلی سایت

برای سئو کلی سایت چه کارهایی را باید اجرا نمود. در یک پاسخ باید گفت که در بهینه سازی کلی سایت و سئو کلی سایت، برای هر صفحه از سایت خود کلمه کلیدی را تعریف نمایید و برای آن تیتر و عنوان، متریک های سئو سایت را پیاده سازی نمایید. موارد زیر آیتم هایی در این خصوص می باشند.

بهینه سازی url صفحات متناسب با تیتر صفحات

انتخاب عنوان مناسب صفحات بگونه ای که کلمه کلیدی صفحه در آن درج شده باشد.

درج عنوان صفحه در تگ h1

استفاده از تگ h2,h3,… بگونه ای که کلمات کلیدی در آن استفاده گردد.

بهینه سازی تصاویر در صفحه

با رعایت آیتم های یاد شده می توان اقدام به بهینه سازی هر صفحه از سایت خود نمایید و نیز همچنین می بایست برای صفحه نخست خود عنوان سایت مناسبی را انتخاب کنید و نیز فایل .htacess را فعال نمایید. در واقع در بهینه سازی کلی سایت هدف مورد تمرکز قرار دادن سایت در یک کلمه کلیدی نمی باشد بلکه با انجام سئو سایت در همه صفحات می خواهیم ارتقا رنکینگ در تمامی کلمات کلیدی را مشاهده نماییم. سایت های خبری و نیز سایت هایی که محصولات متعدد دارند اغلب عنوان سئو کلی سایت را یاد می کنند و پشتیبانی سئو سایت به طور مستمر باید اجرا گردد.
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جایگاه سئو در طراحی سایت برای افزایش فروش Pol Server 2 87 7 ساعت پیش
آخرین ارسال: chemistry21
  روش کار سایت پاپ آپ popino popup 0 60 1396/3/23، 02:48 عصر
آخرین ارسال: popino popup
  تغییرات مختلف در سئو سایت با رپورتاژ آگهی در سال 2017 zoomtech 0 50 1396/3/21، 12:10 صبح
آخرین ارسال: zoomtech
  بهینه سازی درونی و برونی وب سایت! masterina 0 105 1396/2/28، 10:34 صبح
آخرین ارسال: masterina
  ترفند های کاربردی در محتوای طراحی سایت sitecode 0 173 1396/2/5، 12:32 صبح
آخرین ارسال: sitecodeکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان