با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

تاثیر گوگل پلاس بر سئو وافزایش رتبه سایت

#1
جهت دستیابی به رتبه بالا هر کاری که از دستمان بیاید انجام میدهیم. اما ، حتی اگر بتوانیم، درست نیست که هر کاری را امتحان کنیم. کاری که درست است، انجام چیزی است که بر رتبه بندی تاثیر بسیار زیاد بهتر دارد. G+، شبکه اجتماعی گـوگل ، این احتیاجات را برآورده می نماید - بنظر می آید که در رتبه بندی معجزه می نماید در حالیکه برخي از افراد (بجز آنهایی که تمام چیز را امتحان میکنند) افرادی که از شبکه های اجتماعی برای سئو استفاده میکنند، تلاش های خود را بر فیسبوک متمرکز میکنند زیرا آن زیاد دیده شده تر از G+ است. هرچند که معین شده که تلاش های ما در G+ بیشتر از فیسبوک نتیجه میدهد. آن اینجاست

جهت چه گوگــل پلاس برای سئو ارزش ویژه دارد؟


در حالیکه گوگل هر رابطه مستقیم با گـوگل پلاس کار در آن را انکار می نماید ، خیلی وقت ها وبسایت های با رتبه بهتر ، فعالین بهتر ی در گ.گل پلاس دارند. در حالیکه در نظریه این میتواند تصادف پاک باشد، ولی نتایج حرف خودشان را میزنند. اینجا چند دلیل برای اینکه گـوگل پلاس جهت سئو خیلی مهم است آورده شده:

گـوگل مالک آن است و با اهمیت زیاد نیست که قبول کنند یا نه، همان گونه که شواهد نشان میدهد، معروف بودن در گوگل پلاس، فاکتور زیاد بزرگی جهت رتبه بهتر است.

گاهي از لینک ها را می شود دنبال کرد آنها به ترفیع رتبه یاری میکنند. تمام لینک ها خوب نیستند اما برخلاف بقیه وبسایت ها، حداقل لینک های"به اشتراک گذاشته شده"(لینک های زیر مطالب) خوب هستند ، بعد از آنها بهره ببرید. بعلاوه زمانی که مطلب جالبی میگذارید و آن را دوباره میگذارند، میتوانید چندین لینک را در صفحه بدست آورید.

لینک های گوگل پلاس، متن انکر مرتبط میگیرند. عنوان مطلب، متن انکر است(که معین ا خوبتر از "این را کلیک کن"، "اینجا" و یا متن های انکر کلی دیگر است) این متن انکر طبیعی بنظر می آِد و به رتبه شما آسیب نمیزند.

سریع فهرست کردن تمام صفحات هم یکی دیگر از ویژگی ها است. با اینکه درست است که گوگــل در فهرست کردن تمام وبسایت ها زود است، این مزیت گـوگل پلاس نسبت به فیسبوک توییتر که تمام محتوا از موتورهای جستجو مخفی می شود ، قابل شکست نیست.

همان گونه که میبینید، ویژگی ها ی گوگــل پلاس برای سئو چشم گیر هستند . پس، حتی چنانچه درباره تمام رسانه های اجتماعی شکاک هستید، مورد گـوگل پلاس تفاوت می نماید خوب است که یکبار امتحانش بکنید .چگونه از گوگل پلاس استفاده کنیم تا رتبه خوب ی بیاوریم

گـوگل پلاس با بقیه رسانه های اجتماعی مفرق نیست، هرچند که خصوصیات ی ویِژگزینشه خودش را دارد. اینجا چند راهکار پایه ای جهت استفاده درست از آن آمده است

عضو گوگــل پلاس شوید / فعال باشید

معین ا، چنانچه هنوز در گـوگل پلاس نیستید، اولین قدم عضویت در آن است. انجام این کار آسان است شما را با جزئیات آن خسته نمیکنیم. بعد از اینکه عضو گـوگل پلاس شدید، ببینید که دوست ها تان آشنایانتان هستند یا نهف آن را به حلقه اضافه بکنید . میتوانید درهمان موقع مطلب بگذارید اما ابتدا بهتر است که مطالبی که دیگران گذاشته اند را بخوانید. به آنها نظر دهید، آنها را به اشتراک بگذارید، بعد ازآن میتوانید مطلب گذاشتن را شروع کنید.

از حق نویسندگی گـوگل استفاده بکنید .


حق نویسندگی گوگــل هم یکی دیگر از خدماتی است که میتوانید در گوگــل پلاس پیدا بکنید . غلاوه بر ارزشمند بودن این وسائل جهت حفاظت از محتوا، به سئو هم کمک می نماید . زمانی که مقاله های را به پروفایل خودتان در این وسائل اضافه میکنید، اسم شما در نتایج جستجو ظاهر می شود . این احتمال دارد باعث ترافیک نشود ولی مطمئنا به شما کمک می نماید تا شهرت را ایجاد کنید .

محتوا های خوب قرار دهید


ضروری به گفتن نیست که باید مطالب بهتر بگذارید. محتوای با کیفیت کم نه فقط به اعتبار شما لطمه میزند بلکه ممکن است هیچ زمان دیده نشود. در شبکه های اجتماعی، تنها وقتی که دیده شوید، میتوانید از ویژگی ها استفاده بکنید زیرا در اینصورت شاید که محتوایتان به اشتراک گذاشته شوند. پس، قانون اصلی جهت تمام شبکه های اجتماعی در اینجا هم صدق می نماید - مطلب نگذاشتن بهتر از مطلب بیهوده گذاشتن است.

صفحه در مورد خود را دیدنی بکنید .


صفحه های معرفی میتوانند بسیار زیاد خسته کننده باشند و شاید بخواهید از مال خودتان بگذرید اما این غلط بزرگ است. با گـوگل پلاس، صفحه های معرفی خیلی مفید ند زیرا از این طریق میتوانید لینک به سایتتان، پروفایل بقیه شبکه های اجتماعی و یا حتی لینک به صفحه هایی که فکر میکنید جذاب می باشند را اضافه بکنید . تمام این تلاش ها بیهورد نیستند، پس آنها را انجام دهید.

به پروفایلتان توجه بکنید .


صفحه های معرفی تنها جزءی نیستند که بایستی بهشان توجه شود. علاوه بـر آن، باید پروفایل گـوگل پلاس را عالی بکنید . همان گونه که از تجربیاتتان در شبکه های اجتماعی دیگر میدانید، این اطلاعات برای خوب یت ضروری هستند . به همین دلیل باید تمام اطلاعات مرتبط را پر بکنید و آنها را به روز بکنید . خود را در دسترس قرار دهید.

شبکه های اجتماعی برای افرادی که میترسند و یا مایل نیستند که رابطه برقرار کنند مناسب نیست.البته روش های دیگری مثل افراد محتلفی هستند که به فروش لایک گوگل پلاس مشغول هستند و می توانید اقدام به خرید لایک گوگل پلاس کنید. اگر در شبکه های اجتماعی هستید به مفهوم نمیخواهید خود را در آنجا مخفی بکنید بلکه میخواهید حلقه دوست ها تان،همکاران آشنایانتان را گسترش دهید.جهت به دست آرودن آن، می بایست خود را در دسترس قرار دهید، مثلا،آسان به حلقه بقیه اضافه شوید و مطالب خود را عمومی بکنید . این موفق یت شبه شما را تضمین نمی نماید اما زمانی که در دسترس هستتید مطالب و پروفایلتان جذاب هستند ، شانس شما برای دیده شدن را افزایش میدهد.

گـوگل پلاس جواهر واقعی برای SEO است. با وجود متخصصین زیاد، دخالت خود گوگــل ، ویژگی ها ی آن را پایین می آورد. گوگل پلاس به بسياري از وب سایت ها برای بدست آوردن رتبه خوب یاری می نماید . مسلما این نمیتواند تضمین جهت موفق یت شما نیز باشد ولی تست کردن آن اهمیت دارد. عاقلانه ترین کار، تست کردن جهت یک وب سایت است، ببینید که چطور کار می نماید . اگر گوگل پلاس به شما جواب داد، آنگاه میتوانید استفاده از آن را بهبقیه وب سایت هایی که بهینه میکنید، گسترش دهید. اما ، انتظار معجزه نداشته باشید. اربقیه تلاش های SEO شما ضعیف باشد، حتی گـوگل پلاس نمیتواند آن را جبران نماید .
پاسخ
#2
Khordad92 (13)


محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
#3
Khordad92 (13)
[تصویر:  19harshly5u093jyjlx9.jpg]
پاسخ
#4
Khordad92 (13)
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی شرکت طراحی سایت , سایت کاپ sitecup 0 157 1395/11/29، 05:22 صبح
آخرین ارسال: sitecup
  تاثیر انتخاب رنگ مناسب در نقاشی ساختمان hooman_haghighi 0 102 1395/10/11، 04:05 عصر
آخرین ارسال: hooman_haghighi
  معرفی شرکت طراحی وب سایت ایران وب سایت دیزاین SaraAnistion 3 384 1394/11/26، 01:36 صبح
آخرین ارسال: fateme
  رتبه سایتهای محبوب در ایران ABAY 22 7,114 1391/5/3، 03:31 عصر
آخرین ارسال: amir632
  سايت افزايش بازديد و كاهش رتبه در الكسا jahanhost 3 1,833 1390/10/18، 08:07 صبح
آخرین ارسال: Lady Melisaکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان