با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

چگونه تا قطره آخر هر چیز را بکشیم؟

#1
همیشه دوست داشتم بدانم چطور می توانم به ساده ترین شکل ته خمیر دندان، سس کچاپ و هر چیزی که در بطری و بسته بندی است را در بیاورم. اگر شما هم درگیر این چالش هستید ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

[تصویر:  idujgqslmnne8aj1idz0.jpg]
بطری حاوی لوسیون را چند دقیقه در یک کاسه آب گرم قرار دهید. با این کار آخرین قطرات لوسیون گرم و دچار میعان می شوند، سپس می توانید از تمامش استفاده کنید.

شیشه کره بادام زمینی: صبحانه اش کنید:

[تصویر:  jntxbcr4b46h9xfcyrhr.jpg]
برای تمیز کردن شیشه بادام زمینی راهی ساده وجود دارد. داخل شیشه به مقدار مساوی شیر و یکی از غلات مورد علاقه خود را بریزید، سپس یک چهارم فنجان ماست یونانی ( یا چکیده )، یک دوم موز، و مقداری دارچین و شکر برای طعم به آن اضافه کنید. خوب شیشه را تکان دهید، و یک شب داخل یخچال نگه دارید، صبح روز بعد از میکس کره بادام زمینی برای صبحانه لذت ببرید. من این کار را با شیشه مربا کردن شربت خوبی شد!

روغن زیتون: سس سالادش کنید:

[تصویر:  7qgpe9mp8hti4s0adejh.jpg]
اگر بطری روغن زیتون هنوز آغشته به روغن است، می توانید از آن برای درست کردن سس سالاد استفاده کنید. به بطری سرکه و گیاهانی نظیر آویشن و ریحان اضافه کنید. سپس خوب تکانش دهید، حالا یک سس سالم و خوش طعم و البته کم کالری برای سالاد خود دارید.

خمیر دندان: از وردنه استفاده کنید:

[تصویر:  wgvj9345xadmp3mibgu8.jpg]
می دانم شما هم مثل خودم یک خمیر دندان را تا آخرین نفسش استفاده می کنید. برای اینکه کارتان ساده شود می توانید با یک وردنه روی خمیر دندان را کم کنید و تا آخرین قطره اش را بیرون بکشید. افسانه ها می گویند آخرین قطرات خمیر دندان عمر دندان ها را بیشتر می کند!!!

کچاپ: از نی کمک بگیرید:

[تصویر:  0grrt28osmeqhry2jy8.jpg]
یک نی را داخل ظرف شیشه ای سس کنید تا به انتهای آن برسد، سپس بیرون بیاوریدش. نی کیسه های هوا را از سر راه بر میدارد و سس راحت تر بیرون می آید.

ریمل: محلول لنز اضافه کنید:

[تصویر:  q369maexp4dcnxtn1p8m.jpg]
ریملتان خشک شده و نمی توانید از آخرش استفاده کنید؟ دو یا چند قطره محلول نگهدارنده لنز به آن اضافه کنید، سپس خوب تکانش دهید، سپس با برس هم کمی بهم بزنیدش، حالا باقی مانده ریملتان را به سادگی می توانید استفاده کنید.
[تصویر:  lm6tuu2bth68fj02prb.jpg]
پاسخ
#2
مرسیKhordad92 (13)
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarksکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان