با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

آپدیت تلگرام و امکانات جدید

#1
Star 
در جدیدترین بروزرسان برنامه‌ی پیام‌رسان تلگرام که روز گذشته منتشر شده است، امکان ویرایش پیام‌های ارسالی برای کاربران فراهم شد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت رسمی برنامه‌ی پیام‌رسان تلگرام، در جدیدترین بروزرسان منتشر شده برای این اپ، مجموعه‌ای از تغییرات کاربردی اعمال شده است که یکی از آن‌ها امکان ویرایش پیام‌های ارسال شده برای کاربران است.

[تصویر:  cpbefzbv0a5tctj9ss07.jpg]
این قابلیت می‌تواند برای کاربران برنامه‌ی تلگرام، کاربری‌های مختلفی داشته باشد. احتمالا برای‌تان پیش آمده که بعد از تنظیم متنی نسبتا بلند آن را در یک گروه یا برای شخصی خاص ارسال کرده‌اید؛ اما در جریان دوباره‌خوانی پیام ارسال شده متوجه شده‌اید که کلمه یا بخشی از آن را اشتباه نوشته‌اید. حالا به راحتی می‌توانید با یک بار تپ کردن روی پیام و ظاهر شدن دستورهایی مثل Reply یا Copy، دستور Edit یا همان ویراش را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این دستور می‌توانید متن ارسال شده‌تان را یک بار دیگر بازنگری کنید و تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید.

یکی از جالب‌ترین قسمت‌های این بروزرسان امکان ویرایش پیام ارسال شده، پیش از خوانده شدن توسط کاربر مقصد است. یعنی اگر پیامی را برای کسی ارسال کنید و متوجه خطایی در پیام‌تان بشوید، می‌توانید پیش از این‌که پیام توسط کاربر مقصد مطالعه بشود، آن را ویرایش کنید. در این حالت کاربری که پیام را برای‌اش ارسال کرده‌اید بعد از آنلاین شدن در تلگرام، متن ویرایش شده‌ی شما را مطالعه خواهد کرد.

[تصویر:  8e9xxibczlk2kssqtiqm.jpg]
در نظر داشته باشید که استفاده از ابزار ویرایش نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام باعث می‌شود تا بعد از ویرایش متن‌ها و پیام‌ها، عبارت Edited با سایز خیلی کوچک در کنار متن ویرایش شده‌تان ظاهر بشود و به این ترتیب کسانی که پیام‌تان را مطالعه می‌کنند از اعمال ویرایش روی آن با خبر می‌شوند.

از دیگر قابلیت‌هایی که به واسطه‌ی بروزرسان جدید تلگرام به آن اضافه شده است، می‌توان به امکان Mention کردن یک یا تعدادی از اعضای یک گروه روی یک پست اشاره کرد. این امکان در حال حاضر فراهم شده است و کاربران می‌توانند به سادگی و با استفاده از نشانه‌ی @ همان‌طور که در نرم‌افزارهای دیگر مثل اینستاگرام، کاربران دیگر را Mention می‌کردند، نسبت به تگ کردن کاربران دیگر اقدام کنند.

امکاناتی دیگری هم در بروزرسان روز گذشته‌ی تلگرام به این نرم‌افزار پیام‌رسان اضافه شده است که بعد از انجام آپدیت با ارسال متنی از طرف سرور تلگرام می‌توانید از آن‌ها با خبر شوید.
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
#2
Khordad92 (13)

در جامعه ای که مردم از نعمت آزادی محروم هستند،"عشق"
فرصتی برای تجربه کردن آزادی است ...


هنر رمان | میلان کوندرا

پاسخ
#3
Khordad92 (2)
[تصویر:  lm6tuu2bth68fj02prb.jpg]
پاسخ
#4
Toop (75)
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با این ترفند مصرف اینترنت خود را در تلگرام بهینه کنید . asali 3 355 1395/10/5، 03:36 صبح
آخرین ارسال: mozakhraf
  آموزش ساخت تصاویر GIF در تلگرام asali 1 208 1395/7/8، 03:26 عصر
آخرین ارسال: javidiran
  آموزش ساخت استیکر تلگرام asali 2 776 1395/6/3، 07:47 صبح
آخرین ارسال: HOSSEIN JJ
Star پین کردن پست، ویژگی جدید تلگرام fateme 2 246 1394/12/25، 07:56 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
Star امکان مسدود کردن پیام‌ تبلیغاتی در تلگرام fateme 2 254 1394/12/25، 12:35 عصر
آخرین ارسال: fatemeکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان