با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین بازی های رایگان سبک رانندگی

Star 
تعداد زیادی از بازی های سبک رانندگی برای سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر شده اند و به دلیل تقاضای گسترده ای که همچنان برای این بازی ها وجود دارد هر سال هم عنوان های جدیدتری به این بازی ها اضافه می شوند. اگر دنبال 6 بازی مجانی که در این ژانر میان بهترین ها قرار دارند می گردید بد نیست به این لیست نگاهی بیندازید.

1) Asphalt Nitro

این بازی در حال حاضر صرفا برای اندروید عرضه شده اما احتمال دارد به زودی برای سیستم عامل iOS هم عرضه شود. این بازی از شما حجم کمی می گیرد (حدود 28 مگابایت) اما این حجم کم به معنی کیفیت پایین بازی نیست. این بازی را می توانید از اینجا دانلود کنید.

[تصویر:  fzox1c2hynjpntkq81x7.jpg]
2) Drag Racing Classic 2

از فورد موستانگ کلاسیک گرفته تا یک بی ام و آخرین مدل؛ می توانید با طیف وسیعی از ماشین ها رانندگی کنید. با قابلیت بازی آنلاین این اپلیکیشن هم می شود با دوستان تان یا افراد ناشناس در سراسر جهان رقابت کنید. بازی را برای اندروید از اینجا و برای iOS از اینجا دانلود کنید.

[تصویر:  i96q7kasw0nqy2kcgz9.jpg]
3) Jet Car Stunts 2

این بازی که در ادامه قسمت 1 عرضه شده کمی با بازی های معمولی سبک رانندگی متفاوت است و تسلط بر آن هم برای تان بیشتر طول می کشد. با ماشین های بسیار پرسرعت در یک مسیر تخیلی پر از پرش و فرود آمدن سر و کار خواهید داشت. این بازی هم برای اندروید قابل دانلود است و هم برای iOS عرضه شده.

[تصویر:  hli8wefutxxparldzi81.jpg]
4) Racing in Car

همانطور که از اسم بازی معلوم است زاویه دید شما در این بازی از درون ماشینی است که سوارش شده اید. شبیه زندگی واقعی در محیطی که به واقعیت نزدیک است رانندگی کنید و لذت ببرید. بازی را برای اندروید از اینجا و برای iOS هم از اینجا دانلود کنید.

[تصویر:  xn35zjfc8fxmlxv6dbxm.jpg]
5) Splash Cars

این بازی یک وجه جدید به بازی های سبک رانندگی افزوده و آن هم رنگ است. تا وقتی بنزین دارید باید خیابان ها را رنگ کنید و مراقب هم باشید گیر پلیس نیفتید. بازی برای اندروید عرضه شده و برای iOS هم از اینجا قابل دانلود است.

[تصویر:  t4gjgcsswdaj6yiy9k8b.jpg]
6) Traffic Rider

پشت یک موتورسیکلت بنشینید و در ترافیک بی انتهای اتوبان ها رانندگی کنید. از ماشین های دیگر سبقت بگیرید و با به دست آوردن پول موتورتان را بروز کنید. بازی را برای اندروید از اینجا و برای iOS از اینجا دانلود کنید.

[تصویر:  j7bd1jksgagnz2h6p6u.jpg]
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
Toop (75)

پاسخ
این دری وریا چیه فقط جی تی ا 4 وقتی سوار ماشین میشد Khordad92 (16)
من ترو دلم میخواد دوست دارمت

خنده هات بهت میاد دوست دارمت

اگه حتی تو منو یکم بخوای

من ترو خیلی زیاد دوست دارمت

Love

پاسخ
والاIcon_redface

پاسخ
مگه بازی کردی :|
من ترو دلم میخواد دوست دارمت

خنده هات بهت میاد دوست دارمت

اگه حتی تو منو یکم بخوای

من ترو خیلی زیاد دوست دارمت

Love

پاسخ
پس چی[تصویر:  icon_redface.gif]

پاسخ

Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star ارائه بازی های رایگان برای اکس باکس! Sαяα 4 289 1394/9/7، 02:25 عصر
آخرین ارسال: fateme
  دانلود رایگان بازی فوتبال پرو ساکرنسخه نهایی و کرک شده ی بازی PES 2016 asali 2 509 1394/7/11، 01:25 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
Star بازی رایگان The Wolf Among Us از اپ‌استور تا یک ماه آینده Rihanna 3 352 1393/2/15، 02:26 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
  بازی آنلاین / بازی فراتر از سودوکو! royai 8 1,047 1392/11/12، 09:44 عصر
آخرین ارسال: Ninja
  همه چیز درباره بازی MineCraft : اعتیادآورترین بازی سال ۲۰۱۲ Ninja 4 913 1392/8/7، 04:59 عصر
آخرین ارسال: fahime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان