با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

اخذ کد اقتصادی

#1
اخذ کد اقتصادی


در جوامع امروزی انواع مختلف فعالیت های اقتصادی انجام می شود, تمامی شرکت ها یا افراد حقیقی و حقوقی برای انجام فعالیت های اقتصادی خود نیاز به کد اقتصادی دارند.
دولت برای جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی و حمایت از مصرف کنندگان و پرداخت مالیات صاحبان تجارت ,تمامی اشخاص فعال در حوزه ی اقتصادی و تجارت را مستلزم به اخذ کد اقتصادی نموده است. برای کسب مجوز درانجام فعالیت های اقتصادی و جلوگیری از رقابت های ناسالم بایستی کد اقتصادی را اخذ نمود.
برای اخذ کد اقتصادی و فراهم آوردن شرایط و مدارک آن بایستی به موسسات معتبر در زمینه اخذ کد اقتصادی مراجعه شود. موسسه همای راستین میهن در این زمینه دارای تجربه و تخصص می باشد و متقاضیان اخذ کد اقتصادی در کرج می توانند برای راهنمایی و مشاوره و سپردن پیگیری های اخذ کد اقتصادی خود به موسسه همای راستین میهن مراجعه کنند.
[b]


مزایای اخذ کد اقتصادی


کد اقتصادی ,کدی می باشد که بر طبق قانون در سال 1373 تمامی اشخاصی که به فعالیت های تولیدی و خدماتی در زمینه های اقتصادی فعال می باشند بایستی دریافت نمایند, به عبارت دیگر کد اقتصادی بایستی بر روی فاکتورهای خرید و فروش درج شود و لازمه ی درج کد اقتصادی بر روی فاکتورها به دست آوردن مقدار دقیق مالیات می باشد و سازمان امور مالیاتی کشور می تواند تمامی دفاتر حقوقی, صورتحساب ها و فاکتورها را به آسانی بررسی کند. یکی دیگر ازمزایای اخذ کد اقتصادی کسب مجوز برای انجام فعالیت های اقتصادی می باشد به عبارت دیگر می توان گفت بر طبق قانون وزارت اقتصاد و دارایی بدون داشتن کد اقتصادی نمی توان به طور قانونی به کسب و کار و تجارت پرداخت. به غیر ازکارت بازرگانی دریافت کد اقتصادی نیز لازمه ی فعالیت های اقتصادی می باشد.

منبع:sabtehoma.com
پاسخ
#2
مرسیKhordad92 (13)
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
#3
تشکر

[تصویر:  baran%20%284%29.gif]
پاسخ
#4
Khordad92 (13)

[تصویر:  xdc2_saeed.jpg]
یاد باد آن روزگاران،یاد بادپاسخ
#5
جالب بود..اطلاعاتم زیادترشدKhordad92 (13)Khordad92 (13)
بیا یک شب خدا را شاهدم باش


ببین در خاطرم غوغایی از اوست


ببین هر سو که میگردد نگاهم


همان جا چهره ی زیبایی
از اوست


[تصویر:  seri-bahman%20%2833%29.gif]

پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarksکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان