با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

قتل پایان انتقام گیری در خیابان 15 خرداد

#1
Star 
خبرگزاری مهر: مرد ۴۵ ساله هیچگاه فکر نمی کرد شوخی با پسر همسایه باعث شود در آتش آن شوخی به قتل برسد.

عصر ۱۹بهمن سال گذشته فردی با لباس های شعله ور در آتش وارد محوطه بیمارستانی در خیابان مصطفی خمینی شد. پرسنل بیمارستان با مشاهده صحنه، ابتدا اقدام به مهار این شخص بنام امان الله ۴۵ ساله و در ادامه خاموش کردن آتش کرده و فرد مصدوم جهت انجام اقدامات درمانی به اتاق عمل منتقل می شود.

همزمان با انتقال امان الله به داخل اتاق عمل، موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد. با حضور ماموران کلانتری در بیمارستان، پرسنل بیمارستان عنوان داشتند که فرد مصدوم در زمانیکه آنها مشغول خاموش کردن آتش لباس هایش بودند، دائما نام یکی از همسایگانش به نام "پیمان" را به عنوان عامل آتش سوزی معرفی کرده است.

مأموران کلانتری با شناسایی محل سکونت پیمان ۲۳ ساله و "امان الله" در خانه ای قدیمی در منطقه پانزده خرداد، به این محل رفته و در تحقیقات اولیه اطلاع پیدا می کنند که پیمان با تهیه مواد آتش زا، در زمان خروج امان الله از داخل اتاق محل سکونتش واقع در زیرزمین اقدام به پاشیدن بنزین و به آتش کشیدن وی کرده است.

سرانجام روز ۲۱ بهمن به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد که امان الله با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت سوختگی فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم با حضور در محل جنایت به تحقیق از اهالی پرداختند. شاهدان صحنه به آتش کشیده شدن مقتول در اظهارات خود به کارآگاهان گفتند: همه چیز از یک شوخی شروع شد. متوفی اقدام به ریختن آب در داخل کفش های پیمان کرده بود و همین موضوع انگیزه درگیری اولیه پیمان با او شد اما قدرت جسمانی امان الله بیشتر از پیمان بود.

پس از پایان درگیری، پیمان از خانه خارج و امان الله نیز به خانه اش در اتاقی در زیرزمین رفت. پس از گذشت دقایقی، پیمان با یک شیشه نوشابه خانواده پر از بنزین وارد حیاط شده و به طرف اتاق متوفی می رود. در همین زمان امان الله از اتاق بیرون آمد و در حالیکه روی پله ها قرار داشت، پیمان بنزین را روی او پاشید و او را به آتش کشید.

در ادامه تحقیقات مشخص شد در حالیکه اهالی ساختمان قصد کمک کردن به متوفی را داشته اما وی از شدت ترس و در حالیکه لباس هایش همچنان شعله ور بوده به سمت بیمارستان حرکت کرده است که همین موضوع باعث شعله ور شدن آتش و در نتیجه افزایش میزان سوختگی ها شده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به متواری شدن متهم از محل جنایت و بلامکان بودن وی، شناسایی مخفیگاه جدید او برای دستگیری اش در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

با بررسی سوابق پیمان مشخص شد که وی از مجرمان سابقه دار در زمینه موادمخدر است؛ لذا همزمان با انجام اقدامات ویژه پلیسی،هماهنگی های لازم نیز با پلیس مبارزه با موادمخدر انجام شد تا در صورت دستگیری متهم از سوی آن پلیس، پیمان جهت انجام تحقیقات در خصوص ارتکاب جنایت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گیرد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت :در ادامه رسیدگی به پرونده،کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که متهم در شهرستان ورامین به اتهام موادمخدر دستگیر و در آنجا خود را با هویت مجعول رضا غفوری معرفی کرده که در ادامه و با بررسی سوابق ، هویت واقعی وی مشخص شده است.

وی افزود : با هماهنگی های قضایی متهم جهت انجام تحقیقات در خصوص پرونده قتل عمد و با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
#2
Khordad92 (13)


محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
#3
Khordad92 (30)

[تصویر:  baran%20%284%29.gif]
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star برخورد با دور دور در خیابان‌های خاص تهران fateme 2 102 1395/2/13، 03:09 عصر
آخرین ارسال: خان داداش
  پیام هاشمی به مردم: خیابان‌ ها را پر کنید خان داداش 3 200 1394/11/22، 01:48 عصر
آخرین ارسال: IRAN LOVER
  ماجرای قدم زدن دختر عریان در خیابان‌های شیراز asali 9 598 1394/3/9، 05:51 عصر
آخرین ارسال: roh sargardan
  یک «در حاشیه» واقعی در خیابان ولیعصر! asali 1 452 1394/2/24، 08:58 عصر
آخرین ارسال: [email protected]!l•
  انتقام وحشیانه دختر چینی هوسران از خواهرش asali 11 526 1393/8/28، 04:41 عصر
آخرین ارسال: ßᗩƦᗩηکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان