با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

تهدید به مرگ در کنسرت همایون شجریان

#1
Star 
خبرآنلاین: همایون شجریان درباره دلیل لغو کنسرتش در آلمان توضیحاتی ارائه کرد.

شجریان با انتشار متنی در اینستاگرام درباره کارشکنی‌های برنامه‌گذار کنسرت در آلمان نوشت: « سالها بود به خاطر چنين مشكلاتى كه در اين بيست وشش سال فعاليت هنرى خود نظير آن را كم نديده ام و نشنيده ام كنسرت‌هاى خارج از ايران را قبول نمى كردم. دل همگى شما و ما شكست و از ديدار رويتان محروم مانديم و همه تنها به خاطر اعتماد.

همان چيزى كه همگى بارها و بارها از آن اسيب ديده ايم ، ولى باز ترجيح ميدهيم بدون آن زندگى نكنيم. ميدانم كه همگى عزيزان حرمت بر من نگه داشتند و بزرگوارانه به ماجراى كنسلى كنسرت نگاه كردند.

ما نيز چون شما آمديم تا با اشتياق ميزبان شما عزيزان باشيم كه اين اتفاق رخ نداد و غمى سنگين بر دلمان نشست. بسيارى از اقوامم و دوستانم و بسيارى از شما عزيزان خود را از شهرهاى دور به هامبورگ رسانيده بوديد كه اين موضوع غمم را سنگين تر ميكند.

باورم نيست شبى را كه مى توانست بدل به خاطره اى خوش با شما عزيزان شود، اعتماد مديران گروه به اين برنامه گذار، تبديل به چنين كابوسى براى من و همراهانم و شما عزيزانم كرد. -

بر خود واجب ميدانم چند موضوع را بازگو كنم: « شب كنسرت با وجود اعلام مدير برنامه گروه به برنامه گذارمبنى بر كنسل بودن كنسرت، ايشان همچنان به فروش بليت ادامه دادند و اهداف نا معلوم خود را دنبال كردند كه البته اين موضوع با واكنش و شكايت به مراجع قضايى آلمان همراه شد.

پس از آنكه متوجه اعلام نشدن كنسلى كنسرت به مردم عزيز شدم همان لحظه در صفحه اينستاگرامم آن را اعلام كردم و براى رفع تهمت هايى كه در سالن از سوى برنامه گذار به اينجانب وارد گرديده بود بلافاصله ويديويى در صفحه ى اينستاگرامم قرار دادم.

پس از تاكيد مدير گروه مبنى بر لغو كنسرت و اعتراض به ادامه فروش بليت متاسفانه مدير گروه با تهديد جانى نسبت به خود و گروه روبرو مى شوند كه اين موضوع نيز در مراجع قضايى آلمان با شهادت چندين شاهدِ نشسته در لابى هتل تشكيل پرونده شده است.

به همين دليل نيز از آمدنم به سالن كه وظيفه خود مى دانستم حضورا از شما عذر خواهى كنم ممانعت بعمل آمد و از اين هم ناكام ماندم. نكته آخر براى عزيزانى كه هنوز وجه بليتشان برگردانده نشده است اينكه برخلاف شايعاتى كه براه انداخته شد، بنده همايون شجريان، فرزند محمدرضا، هيچ مبلغى را دريافت نكرده و نخواهم كرد، كليه مبالغ دريافتى از فروش بليت نزد برنامه گذار مى باشد.

در پايان با آرزوى سلامتى براى همه شما عزيزان و دوستداران هنر اميدوارم روزى بتوانيم تلخى آن شب گذشته را فراموش كنيم.»
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
#2
تشکر Khordad92 (13)

[تصویر:  baran%20%284%29.gif]
پاسخ
#3
Khordad92 (13)
[تصویر:  19harshly5u093jyjlx9.jpg]
پاسخ
#4
Khordad92 (13)
پاسخ
#5
Khordad92 (13)


محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star آخرین وضعیت جسمانی استاد «شجریان» fateme 4 310 1395/1/11، 01:42 صبح
آخرین ارسال: avareh
Music آلبوم شجریان و پورناظری منتشر شد Sαяα 2 274 1394/9/2، 04:45 عصر
آخرین ارسال: fateme
Music بازگشت شجریان و درخشانی به موسیقی Sαяα 1 151 1394/8/24، 05:37 عصر
آخرین ارسال: the nox
Music دلیل تجمع اعتراضی در کنسرت شجریان Sαяα 8 503 1393/11/28، 11:40 عصر
آخرین ارسال: Thelma
  شجریان عزادار شد + تصاویر Bahar 7 476 1393/3/13، 12:18 صبح
آخرین ارسال: Sαяαکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان