با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

محدودیت ترافیکی در 28 جاده مهم کشور

#1
Star 
پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم را تشریح کرد.

پلیس راه راهور ناجا در اطلاعیه ای محدودیت های تردد در ایام نوروز را اعلام کرد.

با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۵ و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور به شرح زیر اجرا خواهد شد.


الف -‌کلیات


۱- عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراهها و بزرگراهها و محورهایی که ضرورت ایجاب نماید ممنوع خواهد بود.

۲- در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می گردد، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

۳- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳/۰۱/۹۵ در کلیه محورهای برون شهری کشور ممنوع است.

ب- عملیات اجرای

۱- محور کرج – چالوس


۱-۱- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

۱-۲- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۷و ۲۸/۱۲/۹۴ الی ۰۶:۰۰ روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۰۶:۰۰ روز بعد از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است .

۱-۳- تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲:۰۰ روزهای ۴،۶، ۱۳ و ۱۴/۱/۹۵ الی ساعت ۰۳:۰۰ بامداد روزهای بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۰۳:۰۰ بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

۲- محور هراز


۲-۱- تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است

۲-۲- تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۲۶/۱۲/۹۴ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد مورخ ۸/۱/۹۵ و از ساعت ۰۸:۰۰ صبح مورخ ۱۱/۱/۹۵ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد مورخ ۱۵/۱/۹۵ از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است .

۲-۳- تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳:۰۰ روزهای ۵، ۶،۱۲، ۱۳ و ۱۴/۱/۹۵ الی ۰۲:۰۰ بامداد روزهای بعدی از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روزهای فوق الی ۰۲:۰۰ بامداد روزهای بعدی از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.

۳- محور فیروز کوه


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۸:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه مورخ ۸/۱/۹۵ و از ساعت ۰۸۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۱/۹۵ الی ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز یکشنبه مورخ ۱۵/۱/۹۵ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است .

۴- آزاد راه کرج – قزوین


تردد انواع تریلر و کامیون در مسیر شرق به غرب از ساعت ۱۲۰۰ ظهر الی ۲۴۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۶۰۰ صبح الی ۲۴۰۰ مورخ ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین ۱۳ و ۱۴/۱/۹۵ از مسیر غرب به شرق ممنوع است .

۵- محور قدیم قزوین – رشت


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ الی ساعت ۰۱۰۰ بامداد مورخ ۱/۱/۹۵ و از ساعت ۱۲۰۰ مورخ ۴/۱/۹۵ الی ساعت ۰۱۰۰ مورخ ۷/۱/۹۵ و از ساعت ۱۲۰۰ مورخ ۱۱/۱/۹۵ الی ساعت ۰۱۰۰ مورخ ۱۵/۱/۹۵ از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است

۶- محور قدیم ساوه همدان


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۶۰۰ صبح الی ۲۴۰۰ مورخ۲۷ و ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین ۱۳ و ۱۴/۱/۹۵ از محورهای فوق ممنوع است.

۷- محورهای اردبیل – آستارا، اردبیل – سرچم و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۷ ، ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین ۱۳ و ۱۴/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۸- محورهای اردبیل – سراب، اردبیل – خلخال و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۹- محورهای مشهد – قوچان، مشهد – سبزوار، مشهد- تربت حیدریه و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۶۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۰- محور گلوگاه – گرگان- جنگل گلستان- چمن بید و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۶۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و ۶ ، ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۱- محورهای بانه – سقز- سنندج و مریوان – سنندج و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای۲۷ ، ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین روزهای ۱۲، ۱۳و ۱۴/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۲- محورهای یزد – طبس، دیهوک – کرمان و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۱۰۰ روزهای ۲۷ ، ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین روزهای ۱۲ ، ۱۳ /۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۳- محور شیروان – بجنورد- چمن بید – جنگل گلستان و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۶۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و ۶ ، ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۴- محورهای اصلی استان بوشهر


تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۰۷۰۰ صبح مورخ ۲۸/۱۲/۹۴ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای اصلی استان بوشهر ممنوع است.

۱۵- محورهای پل دختر – اسلام آباد و پلدختر – اندیمشک


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ روزهای ۲۷ ، ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین روزهای ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۶- محورهای یاسوج – اصفهان، یاسوج – بابا میدان ، گچساران – باشت و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ۲۴۰۰ مورخ ۲۷ ، ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ همچنین روزهای ۵ ، ۶ ، ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۷- محورهای سلفچگان – قم، جاده قدیم کاشان – قم، آزادراه کاشان – قم، جاده قدیم تهران – قم و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ۲۴۰۰ روزهای ۶ ، ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۱۸- محورهای بندرعباس – سیرجان ، انار – شهربابک و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۹۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روزهای ۲۷ و ۲۸/۱۲/۹۴ و همچنین روزهای ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است .

۱۹- محورهای سیرجان – بافت، جیرفت – بندرعباس و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ۲۴۰۰ روزهای ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۲۰ – محور گچساران – بهبهان – رامهرمز


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۸ ، ۲۹/۱۲/۹۴ و ۱۲ ، ۱۳/۰۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۱۲۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۲۱- محور ایذه – شهرکرد و بالعکس


۲۱-۱- تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۸ ، ۲۹/۱۲/۹۴ و ۱۲ ، ۱۳/۰۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۱۲۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۲۱-۲- تردد کلیه اتوبوس های کاروان راهیان نور از مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ لغایت ۱۵/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع بوده و مسیر اهواز – اندیمشک – خرم آباد- الیگودرز – اصفهان – شهرکرد بعنوان مسیر جایگزین معرفی می شود.

۲۲- محور جیرفت – بم – کرمان و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷۰۰ الی ۲۴ روزهای ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محور فوق ممنوع است.

۲۳- محور زابل – زاهدان و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۸۰۰ الی ۲۲۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴ و همچنین ۰۶/۱/۹۵ از محور فوق ممنوع است.

۲۴ - محورهای اصفهان – بروجن – لردگان – ایذه، لردگان – یاسوج و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴ روزهای ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین روزهای ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محور فوق ممنوع است.

۲۵ - محورهای اصلی استان اصفهان


تردد انواع تریلر و کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۰۷۰۰ صبح مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ الی ساعت ۲۴ مورخ ۶/۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷۰۰ صبح مورخ ۱۲/۱/۹۵ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای اصلی استان اصفهان ممنوع است.

۲۶- محورهای نائین –خور – طبس، نائین – جندق - دامغان


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۲۳۰۰ الی ساعت ۰۷۰۰ صبح روز بعد در مورخ ۲۷ ، ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و همچنین ۵ ، ۶ ، ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

۲۷- محور بجنورد - اسفراین

تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و ۱۲ ، ۱۳/۱/۹۵ در محور فوق ممنوع است.

۲۸- محورهای شیراز – نورآباد- گچساران ، شیراز – کازرون – بوشهر و بالعکس


تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹/۱۲/۹۴ و ۵ ، ۶ ، ۱۲ ، ۱۳/۱/۹۵ در محور فوق ممنوع است.

۲۹- محدودیت های جابجایی محمولات ترافیکی

جابجایی محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمامی راه های اصلی برون شهری از ساعت ۱۴۰۰ مورخ ۲۶/۱۲/۹۴ تا ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۷/۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷۰۰ مورخ ۱۱/۱/۹۵ تا ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ ممنوع است.

شایان ذکر است برای روزهای ۸، ۹، ۱۰/۱/۹۵ صرفاً برای محمولات ترافیکی اضطراری دارای ضرورت ملی حسب تشخیص مراجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر میشود

۳۰- محدودیت های خودروهای ترانزیت حامل مواد سوختی

ورود کلیه خودروهای ترانزیت حمل مواد سوختی به داخل کشور از ساعت ۰۷۰۰ روز مورخ ۲۶/۱۲/۹۴ تا ساعت ۲۴۰۰ روز مورخ ۶/۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷۰۰ روز ۱۲/۱/۹۵ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ ممنوع می باشد، مضافا به اینکه خودروهای مذکور در سایر ایام محدوده زمانی نوروز سال ۱۳۹۵ صرفا در ساعات روز، مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل های ایمن بین راهی خواهند بود و وسایل مذکور از مقررات مندرج در ردیف ۲ بند الف – کلیات ( درصفحه یک) مستثنی هستند.

۳۱- اعمال محدودیت های پیش بینی نشده


در صورت نیاز به اعمال محدودیت های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش استانها به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه روسای قرارگاههای پلیس راه استان با هماهنگی پلیس راه ناجا و بصورت مقطعی و منطقه ای تصمیمات مقتضی اتخاذ می نمایند. (با در نظر گرفتن فرصت کافی برای اطلاع رسانی) و مراتب توسط پلیس راه راهور ناجا به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اطلاع داده می‌شود.

خبرگزاری مهر
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
#2
[تصویر:  650016_rose147.gif]
تشکرات
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star جاده چالوس یکطرفه می‌شود fateme 1 128 1395/3/22، 05:10 عصر
آخرین ارسال: fateme
Star محدودیت فروش ارز صادرات طلا لغو شد fateme 2 116 1395/2/7، 04:18 صبح
آخرین ارسال: 3Pehr
Star جاده چالوس همچنان مسدود است fateme 2 152 1394/12/5، 11:12 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
  جزئیات محدودیت‌های ترافیکی امروز و فردا Sαяα 2 259 1393/5/11، 11:51 عصر
آخرین ارسال: ßᗩƦᗩη
  محدودیت های ترافیکی تعطیلات عید فطر اِلــی 4 192 1393/5/7، 07:11 عصر
آخرین ارسال: ßᗩƦᗩηکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان