با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

دکور منزل‌تان را با قواعد فنگ شویی تغییر دهید

#1
Star 
دکور منزل‌تان را با قواعد فنگ شویی تغییر دهید

ممکن است تا به حال تصاویر مربوط به فنگ شویی را مشاهده کرده باشید و با دکوراسیون داخلی آپارتمان خود نیز مقایسه کرده باشید. در این مطلب از اصول و قواعد فنگ شویی برای تغییر محیط داخلی دکوراسیون آپارتمان خود و صرفه در انرژی مصرفی مطرح شده است. با ما همراه باشید.

[تصویر: ghk27pc67s72nedb48lq.jpg]

اولین قانون نظم و پاکیزگی است!

هماهنگی و خوشبختی در فنگ شویی با نظم و پاکیزگی رابطه ی تنگاتنگی دارد، زیرا تمام اشیا حتی وسایل اضافی تولید انرژی می کنند و حداقل می توانند در ناهماهنگی انرژی تاثیرگذار باشند. بنابراین نظافت و مرتب کردن خانه در راس فهرست فنگ شویی قرار می گیرند. اشیا و وسایلی که مدت ها از آن استفاده نمی کنید، انرژی منفی تولید می کنند. بنابراین اگر می خواهید انرژی متناسب و هماهنگی در فضای داخلی خود به دست آورید، یک خانه تکانی اساسی به شما در این زمینه کمک به سزایی می کند. کم کم به پایان سال هم نزدیک می شویم؛ پس زمان مناسبی برای خانه تکانی نیز هست. دست به کار شوید و انرژی مثبت را به خانه ی خود تزریق کنید.

[تصویر: 8dhkcasr4kkbf9r1fam.jpg]

جابه جایی مبلمان معجزه آساست!

یکی دیگر از راه های هماهنگ سازی فضای خانه جابه جا کردن مبلمان به محل های مناسب تر به لحاظ انرژی است. یک تغییر دکوراسیون مناسب به خوبی می توانند فضای شما را دگرگون کنند. اما توجه داشته باشید که هرگز مبلمان را طوری نچینید که زوایای تیز آن به سمت شما باشد، این کار انرژی درونی شما را برهم می زند توجه داشته باشید که مرکز خانه، اتاق خواب و آپارتمان را در حد امکان خالی و منظم نگه دارید.

[تصویر: o4xr2o5xmtn8fehatg5.jpg]

تاثیر نور و رنگ در دکوراسیون را فراموش نکنید!

نور درمانی در دکوراسیون داخلی را هرگز فراموش نکنید، اغلب افراد در فضل برگ ریزان و پاییز به دلیل نبود نور کافی دچار افسردگی می شوند پس استفاده از نور مناسب در فضا بسیار مهم است. در طول روز باید درحد امکان نور طبیعی به خانه بتابد که با کنار زدن پرده و بازکردن پنجره ها محقق می شود.

گوشه های اتاق، طاقچه ها، اتاقهای بدون پنجره و زیر سقف های شیب دار با تابش نورهای سقفی و دیواری زنده تر خواهد شد. حتی می توانید در این بخش ها از شمع آرایی استفاده کنید که بسیار نیروهای مثبت را در فضا گسترش می دهند. انتخاب رنگ ها در فضا بسیار مهم است مثلا رنگ های مهیج مانند قرمز یا نارنجی آرامش اتاق خواب را برهم می زنند و ممکن است بر خواب شما تاثیر منفی بگذارد. پس در انتخاب رنگ فضاهای خود دقت کنید.

[تصویر: vvaefdeaz8whu5pxbswf.jpg]

در استفاده از تابلوها دقت کنید!

هر فرد دیدگاه خاصی در رابطه با زیبایی دارد. بنابراین به احساس درونی خود اعتماد کنید، و طرحی را که خود می پسندید به عنوان تابلوهای خود انتخاب کنید، اما به چند نکته در خرید تابلوها دقت کنید، از قاب های شیشه ای اجتناب کنید و به جای آن ها قاب هایی از جنس چوب یا فلز تهیه کنید. تابلوهایی با موضوع مثبت انتخاب کنید، تابلوهای با رنگ های تیره کسل کننده اند پس برای اتاق خواب ها مناسب نمی باشند.

[تصویر: 54rrc21o4ux1lzwz3hfk.jpg]

حضور آینه ها را جدی بگیرید!

آینه ها یکی از مهمترین عناصر موجود در فضای داخلی می باشند که انرژی های مثبت را در فضا منعکس می کنند . شکل آینه ها در فضا بسیار مهم است در فنگ شویی آینه های مسطح و محدب بسیار مورد استفاده است، آینه های محدب انرژی های منفی و مخرب را از بین می برد و از طرفی انرژی های مثبت را به سمت گوشه ها و زوایایی که انرژی نمی گیرند سوق می دهند.

در فنگ شویی آینه های هشت ضلعی جایگاه ویژه ای دارد، قاب های هشت وجهی انرژی مثبت را تقویت می کنند و قاب های گرد به حفظ انرژی مثبت در فضا بیشتر کمک می کنند. حضور آینه ها را در فضاهای کوچک نیز بیشتر جدی بگیرید چرا که آینه های مسطح این فضاها را بزرگ تر جلوه می دهد.

[تصویر: zdouhp9urwk96s49d6m6.jpg]

آویزها فضای شما را دوستانه می کنند!

آویزهای صدا دار موزون و گرد را در ورودی آپارتمان خود قرار دهید تا انرژی مثبت را در فضای شما افزایش دهد و فضای مثبت و دوستانه ای را برای شما ایجاد کند، از این آویز ها نیز می توانید برای جدا سازی دو بخش یک اتاق به طور مثال جداسازی فضای کار از فضای استراحت استفاده کنید و به کمک آنها عدم تناسب و چند گونگی انرژی بین فضای اتاق کار و استراحت را کاهش دهید.

[تصویر: 2j53lewk97z0jpfnvebi.jpg]

بلورها جریان مثبت خانه ی شماست!

بلورها نیز همانند آینه ها در فنگ شویی نقش مهمی دارند، معمولا گوی های شیشه ای تراش دار یا جلا داده شده مقابل پنجره ها آویزان می شوند، قلب و قطره های شیشه ای نیز بسیار محبوب هستند. وقتی نور از بلور تراش دار عبور می کند به رنگ های رنگین کمان دیده می شود و هر کدام از این رنگ ها انرژی را در فضا ساتع می کنند، صفحات مانیتور، تلوزیون، ماکروویو نیز همین عمل را در فضا انجام می دهند، از قرار دادن کریستال های نوک تیز و بلورهای مخروطی شکل در فضا بپرهیزید زیرا از راس آن ها جریان انرژی منفی ساتع می شود و برای کاهش این انرژی منفی باید آن ها را در کنار گیاهان قرار دهید.

[تصویر: a4n4cmzvg1sqcblkkle.jpg]

گیاهان آپارتمانی بهترین راه تقویت انرژی مثبت در فضا !

گیاهان خانگی همیشه نیروی تازه ای به فضای شما می بخشند، وقتی در آپارتمان خود گیاهان مختلفی قرار دهید که خصوصیات هر کدام از آن ها مکمل دیگری است باعث ایجاد جریان منظم انرژی مثبت در فضا می شود. گیاهانی که برگ های تیز و سوزنی مانند کاکتوس دارند در اتاق خواب، نشیمن و غذاخوری قرار ندهید، آن ها انرژی منفی دارند که روح و روان شما تاثیر نا مطلوبی می گذارد. در گوشه های کم نور و زیر سقف های شیب دار حضور گیاهان مانند پیچک جریان انرژی مثبت را در فضا تقویت می کنند.

[تصویر: tdlh85d1egqj2d8py61.jpg]
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر: heart.gif]
پاسخ
#2
Khordad92 (13)

[تصویر: xdc2_saeed.jpg]
یاد باد آن روزگاران،یاد بادپاسخ
#3
Khordad92 (13)


محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
#4
مرسی فاطمه جان خیلی عالی بود. کلان اجرای قوانین فنگ شویی در منزل خیلی روی روحیه آدم تاثیر گذاره . در مورد فنگ شویی یه مقاله دیگه هم می خوندم جالب بود. لینکشو برای کسایی که دوست دارن می زارم.
قوانین اصلی فنگ شویی در طراحی
پاسخ
#5
جالب بود مرسی


پاسخ
#6
Khordad92 (13)
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر: heart.gif]
پاسخ
#7
چگونه با فنگشویی ثروت را به خانه بیاوریم؟

آنچه انسان های هزاره های دور می اندیشیدند و بدان اعتقاد داشتند، امروزه نیز مورد توجه ماست. یکی از علوم باستانی جالب که توجه امروزی ها را نیز جلب کرده است، علم فنگشویی چینیان باستان است.
فنگشویی به زبان ساده به مفهوم چیدمان و معماری داخلی به گونه ای است که انرژی های مثبت را جذب کرده و انرژی های منفی را دفع کند. یکی از مهمترین چیزهایی که افراد به دنبال جذب آن هستند، ثروت است. خوشبختانه در علم فنگشویی برای جذب ثروت نیز دستورالعمل وجود دارد.
سه رنگ مهم در جذب انرژی های ثروت:
قرمز، بنفش و سبز یشمی
در رنگ آمیزی دیوارها، پرده، مبلمان و لوازم دکوری خانه از این سه رنگ یا ترکیب آنها استفاده کنید. به مرور زمان انرژی های مرتبط با جذب ثروت در خانه شما جمع می شود و جریان گردش پول را به حرکت درمی آورد. یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که این رنگ های بیشتر در گوشه جنوب شرقی خانه به کار رود.

[تصویر: %D9%81%D9%86%DA%AF%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C.jpg]
همچنین در فنگشویی از نمادهای ثروت مانند ظرف سکه، مجسمه ماهی صحبت به میان آمده است که استفاده از آنها در دکور خانه به تقویت تفکر خلاقانه و جذب سرمایه کمک می کند. علاوه بر نمادهای ثروت وجود آب نما در خانه و استفاده از گیاه بامبو نیز به جذب پول کمک می کند. اتفاقا استفاه از آب نما و گیاه بامبو به زیباسازی دکوراسیون هم کمک زیادی می کند. شاید علت استفاده از آب نما در خانه های قدیمی نیز همین انرژی مثبت آب باشد.

[تصویر: %D8%A8%D9%85%D8%A8%D9%88.jpg]
منبع
پاسخ
#8
مرسی[تصویر: seri-bahman%20%2812%29.gif]
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر: heart.gif]
پاسخ
#9
اصول فنگشویی آینه در منزل


آینه به دلیل قدرت بازتاب کنندگی که دارد نقش مهمی در فنگشویی ایفا می کند و اگر درست از آن استفاده شود انرژی مثبت در محیط را دو برابر می کند. پیشگامان چینی علم فنگشویی معتقد بودند که آینه می تواند قدرت سلامتی، شادی و مالی را برای ساکنان خانه به همراه بیاورد. البته به شرط آنکه با دقت استفاده شده و در جای درست خود قرار بگیرد. به همین منظور آینه نباید بازتاب کننده اشیا خاص در خانه باشد.
 

[img=407.166666x400.166666]http://s6.picofile.com/file/8209476284/8791_120.jpg[/img]

 

آنچه طبق اصول فنگشویی نباید در آینه دیده شود:

 
 • تخخواب ها
 • درها و پنجره ها
 • سینک دستشویی
 • لوازم انبار شده
 • آشغال
 •  لبه های تیز خانه یا دیوارها
 • گاز آشپزخانه
 • یک آینه دیگر
 • تصویری مخدوش از صورت افراد خانه
 •  قد بلندترین فرد خانواده در  حالی که سر او در آینه جا نمی شود.
 

به علاوه به این نکات نیز توجه کنید:

 

چینی ها معتقدند آینه ای که به ضلع شمالی خانه نصب شود برای صاحبش کار و بار خوب به ارمغان می آورد. آینه ای که در ضلع شرقی قرار می گیرد سلامتی، و آینه ضلع جنوب شرقی هم مال و منال زیاد به همراه دارد. همچنین ضلع جنوبی خانه به هیچ وجه برای نصب آینه مناسب نیست؛ چراکه بدشانسی می آورد.

 
پاسخ
#10
چه جالب
خوب بود
فروش کیف ، فروشگاه فشن و فروش مانتو و فروش پالتو
فروشگاه اسپرت
فروش تردمیل 
فروش کیف 
کیف زنانه و کیف زنانه ارزان
فروش کیف زنانه

فروش کتونی  Khordad92 (17) Khordad92 (17)
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه مبل چرم را در منزل شستشو دهیم؟ nazi najafi 0 163 1396/5/31، 12:43 صبح
آخرین ارسال: nazi najafi
  بازسازی و دکوراسیون منزل somisani 0 68 1396/2/31، 12:19 عصر
آخرین ارسال: somisani
  بازسازی منزل shidee 0 171 1395/11/18، 04:50 عصر
آخرین ارسال: shidee
  نحوه شستشو فرش و لکه در منزل بدون مواد شیمیایی Adib us34 1 142 1395/10/16، 08:00 عصر
آخرین ارسال: Gift Star
  رادیاتور قرنیزی بهترین وسیله برای گرمایش منزل azita.delkhaah 0 266 1395/10/15، 06:45 عصر
آخرین ارسال: azita.delkhaahکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان