با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

افشارزاده: بازی‌های این فصل رایگان است

Star 
افشارزاده: بازی‌های این فصل رایگان است

سرپرست باشگاه استقلال گفت: من و طاهری نیز به عنوان مدیران استقلال و پرسپولیس نظرات خود را درباره نحوه صحیح بلیت فروشی ارائه کردیم.

بهرام افشارزاده در رابطه با جلسه امروز درباره بلیت فروشی در وزارت ورزش اظهار داشت: جلسه خوبی را برگزار کردیم و امیدواریم تصمیماتی که گرفته شد، به سود هواداران فوتبال باشد. در این جلسه برخی از نمایندگان سازمان لیگ و تاج حضور داشتند و حسنی خو نیز از سوی وزارت ورزش در جلسه حاضر بود. من و طاهری نیز به عنوان مدیران استقلال و پرسپولیس نظرات خود را درباره نحوه صحیح بلیت فروشی ارائه کردیم.

وی افزود: باشگاههای استقلال و پرسپولیس در این جلسه درخواست کردند از سال آینده بلیت فروشی به عهده خود این 2 باشگاه باشد و بتوانند درآمدزایی لازم را انجام دهند. قرار شد در هیات رئیسه سازمان لیگ تصمیماتی که گرفتیم، نهایی شود.

سرپرست باشگاه استقلال درباره اینکه بازیهای پیش روی تیمش رایگان خواهد بود یا خیر، تصریح کرد: بازیهای آینده ما تا پایان فصل همانطور که اعلام کردیم، رایگان است. این تصمیم برای فصل آینده گرفته خواهد شد تا بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم.

افشارزاده در پایان درباره اختلاف مظلومی و صالح اظهارنظری نکرد و گفت: من در این باره صحبت نمی کنم چون دقیقا خبر ندارم که چه اتفاقی رخ داده است.

کاپ
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
Khordad92 (13)

محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
Khordad92 (13)

در جامعه ای که مردم از نعمت آزادی محروم هستند،"عشق"
فرصتی برای تجربه کردن آزادی است ...

هنر رمان | میلان کوندرا

پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »

Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر خوش افشارزاده برای قلعه‌نویی Sαяα 2 172 1393/7/5، 08:27 عصر
آخرین ارسال: خان داداش
  بیانیه جالب باشگاه راه آهن:کارمند رایگان میخواهیم!! *Alireza* 5 233 1393/5/19، 08:20 عصر
آخرین ارسال: اِلــی
  ایران رکورددار سفر رایگان به جام جهانی! asali 8 701 1393/3/29، 03:39 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
Information بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال شد 3Pehr 5 282 1393/2/27، 06:20 عصر
آخرین ارسال: اِلــی
  تاریخچه بازی‌های استقلال و نفت در بازی‌های رفت parviz 0 426 1391/7/6، 07:18 عصر
آخرین ارسال: parviz

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان