با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

چراغ سبز اتحادیه اروپا به ایران

Star 
چراغ سبز اتحادیه اروپا به ایران

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: اتحادیه اروپا تعامل دوجانبه خود را با ایران از سر گرفته است.

نشریه ترند جمهوری آذربایجان در گزارشی به نقل از فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نوشت اتحادیه اروپا تمایل دارد همکاری هایش را با ایران تعمیق کند.

در این گزارش به قلم آناخانوم خیاداتوف آمده است: موگرینی در گفتگوی اختصاصی با ترند اعلام کرد طرح جامع اقدام مشترک (برجام) در زمینه رژیم منع اشاعه تسلیحات هسته ای و امنیت منطقه ای بسیار اهمیت دارد و باید آن را یک نقطه عطف بالقوه قلمداد کرد. او این اظهارات را در روز بیست و هفتم ماه فوریه در سفر با باکو به منظور شرکت در نشست شورای مشورتی کوریدور جنوبی گاز (که قرار است بیست و نهم فوریه برگزار شود) بیان کرد.

ایران و گروه پنج بعلاوه یک (آمریکا، انگلیس، فرانسه، چین، روسیه و آلمان) طرح جامع اقدام مشترک را در روز شانزدهم ماه ژانویه اجرایی کردند، که سبب برداشته شدن تحریم های اعمال شده بر ایران از جمله محدودیت ها بر بخش بانکی، و آزاد سازی دارایی های مسدود شده ایران در خارج شد.

موگرینی گفت اتحادیه اروپا همچنین تعامل دو جانبه خود را با ایران از سر گرفته است.

او همچنین گفت:‌ «من چند روز پیش با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در بروکسل دیدار و درباره موضوعات منطقه ای و دو جانبه با او گفتگو کردم و قصد دارم به زودی به همراه شماری دیگر از مقامات اروپایی به تهران سفر کنم.»

او همچنین گفت:‌ «برگزاری گفتگوهای سیاسی منظم و بازسازی روابط اقتصادی نزدیک یک تمایل مشترک محسوب می شود.»

خبرگزاری صدا و سیما
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
Khordad92 (13)

محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
[تصویر:  650016_rose147.gif]
تشکرات
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »

Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star چراغ سبز آمریکا به عضویت ایران در WTO fateme 2 72 1395/4/19، 01:14 عصر
آخرین ارسال: sonia
  اروپا وحشت زده شد خان داداش 5 303 1394/10/11، 05:14 عصر
آخرین ارسال: fateme
  رهبر داعش: اروپا را به خاک و خون بکشید! خان داداش 3 208 1394/8/25، 05:31 عصر
آخرین ارسال: the nox
  در سال ۲۰۱۴ ایران ۱۴ هزار یورو نمک خوراکی از اروپا وارد کرد MOHAMMAD 11 493 1393/12/17، 06:45 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
  نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و امریکای شمالی nayyer 7 418 1393/11/4، 10:02 عصر
آخرین ارسال: ßᗩƦᗩη

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان