با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

زیدان: نویل دست پروده فرگوسن است

خبرگزاری تسنیم: زین‌الدین زیدان از گری نویل که از زمان روی کار آمدنش به عنوان سرمربی والنسیا آمار خوبی در این تیم نداشته است حمایت کرد و گفت که این مرد انگلیسی خواهد توانست شروع ضعیفش در مستایا را جبران کند و خفاش‌ها را به جایی که برازنده‌شان هستند، برگرداند.

زیدان در حمایت از نویل 41 ساله که در ماه دسامبر به عنوان جانشین نونو اسپریتو هدایت والنسیا را برعهده گرفت و پنجشنبه نیز شاگردانش در لیگ اروپا راپید وین را 6 بر صفر شکست دادند، اظهار داشت: گری نویل تجربه بازی در هر تورنمنت مهمی را دارد و دست‌پرورده یکی از بزرگ‌ترین سرمربیان تاریخ دنیا مانند سرالکس فرگوسن است.

زیدان افزود: به نظر من نویل تجربه فراوانی دارد که می‌تواند آن را در اختیار تیم بگذارد، اما لالیگا برای او لیگ جدیدی است. با این حال اگر به او فرصت کافی داده شود، من اطمینان دارم که از پس کار برخواهد آمد.

نویل شنبه هفته گذشته بعد دو ماه از آغاز دوران مربیگری‌اش در والنسیا برابر اسپانیول، اولین پیروزی‌اش را در لالیگا کسب کرد.

محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
Khordad92 (13)Khordad92 (13)
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
[تصویر:  650016_rose147.gif]
تشکرات
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »

Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کریستیانو رونالدو :فصل قبل با زیدان استثنائی بود MohsenMh69 0 121 1395/6/3، 01:30 عصر
آخرین ارسال: MohsenMh69
  پسران زیدان باعث محرومیت رئال شدند خان داداش 2 163 1394/10/25، 10:38 صبح
آخرین ارسال: Sαяα
  کي‌روش:بايد با مورينيو،فرگوسن‌وکاپلو تماس‌بگيرم mmm_essi 9 173 1392/11/12، 01:41 عصر
آخرین ارسال: Rihanna
  سر الکس فرگوسن به ایران می آید Sαяα 2 115 1392/6/25، 04:27 عصر
آخرین ارسال: Rihanna
  نخستين قراداد فرگوسن به حراج گذاشته مي‌شود ALI.TAK_BAM 4 151 1392/3/28، 07:21 عصر
آخرین ارسال: leyli

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان