با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

اسکیت سواری در کلیسا !

#1
Photo 
اسکیت سواری در کلیسا !

کلیسای ۱۰۰ ساله ای که امروزه تبدیل به یکی از هیجان‌انگیزترین زمین‌های اسکیت در جهان شده است. کلیسای سانتا باربارا در اسپانیا ۱۰۰ سال عمر دارد و در حدود ۵۰ سالی می‌شد که رهاشده و رو به نابودی بود. در این میان گروهی اسکیت سوار که به دنبال زمینی برای تمرین حرکت‌های نمایشی بودند، تصمیم گرفتند این سازه‌ی قدیمی را به مکانی متفاوت برای تمرین‌های خودشان تبدیل کنند. این تصمیم که در ابتدا فقط برای دست یافتن به زمینی مناسب بود، رفته‌رفته به خاص‌ترین و هیجان‌انگیزترین زمین اسکیت در دنیا بدل شد.

[تصویر:  dyszl7vd6q1g75k094k4.jpg]

این کلیسای خصوصی در سال ۱۹۱۲ و به دست طراحی اتریشی به نام مانوئل دل‌بوستو برای گروهی از تجار همان منطقه از شهر ساخته شده بود؛ اما به دلیل جنگ داخلی افرادی که در این منطقه بودند، رفتند و کلیسا نیز به حال خودش رها شد. اواخر سال ۲۰۰۰ گروهی که کلیساهای رهاشده را خریداری می‌کردند تا به آن‌ها رسیدگی کنند، سر از کلیسای سانتا باربارا درآوردند.

آن‌ها مدتی روی این طرح که چه ایده‌ای را در کلیسا پیاده کنند، فکر کردند و درنهایت به فکر زمین اسکیت افتادند و برای این کار از کمک‌های مردمی و علاقه‌مندان استفاده زیادی کردند تا بتوانند این کلیسای اسکیت‌دار را در سال ۲۰۱۲ افتتاح کنند.

البته این گروه برنامه‌هایی برای بازسازی کلیسا بعدازاینکه اجرای طرح زمین اسکیت موردتوجه قرار گرفت در دستور کار دارد. همچنین در طراحی فضاهای داخلی این کلیسا برای اینکه جوان‌پسندتر باشد، از رنگ‌های روشن و طرح‌های هندسی استفاده شده که تحت تأثیر نوری که از پنجره‌ها به داخل می‌تابد جلوه‌ی ویژه‌ای به فضای کلیسا می‌بخشد.

[تصویر:  pvnpcpu1p9duk4l3y7e.jpg]
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
#2
Khordad92 (13)


محبوبترین سایت مدل لباس در ایران

www.mihanmode.com

www.bestfashion.ir
پاسخ
#3
Mehr91 (24)
اعتیاد هم دلیل زیبایی است برای مردن

وقتی که تزریق هوای تو باشد

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarksکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان