با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توپترین ها با قدرت بازمیگردد - اطلاعیه بسیار مهم

Information 
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي کاربران عزيز توپترين ها

دوستان همانطور که اطلاع داريد سايت توپترين ها حدوداً به مدت 5-6 ماه فعاليت قابل توجهي نداشته است.

از اين هفته خون جديدي در رگ هاي سايت و انجمن جريان پيدا مي کند.

تيم جدید مدیریت توپترين ها با کمک و مشاوره مديران قبلي به ویژه جناب آقاي سلماني گرامي قصد دارند تحولي شگرف در سايت و انجمن توپترين ها ايجاد نمايند.

سايت توپترين ها از سال هاي دور جزء سايت هاي پرطرفدار و پربازديد بوده است.مديران و کاربران انجمن اين سايت در مدتي که توپترين ها غيرفعال بود با فداکاري و قدرت بي نظير از به فراموشي سپرده شدن آن جلوگيري نمودند.

مطمئناً هر تيم مديريتي جديد داراي سياست ها و خط مشي هاي جديدي ميباشد.اما با مشاوره با مديران قبلي تصميم گرفتيم اکثر قوانين انجمن را تغيير ندهيم.(البته به جز برخی موارد که با مشاوره با مدیران و ناظمان بزودی اعلام خواهد شد).اين کار براي احترام به کارها و فعاليت هاي قبلي ميباشد.

=========================
آشنايي بيشتر با مديران جديد :

داود احمدزاده

28 ساله از اهواز -مهندسي مکانيک در طراحي جامدات

سايت ها و فعاليت ها
1 - مدير کل و صاحب امتياز سايت http://www.Bootiran.com در سال 84 تاسيس نمودم و تا سال 90 اين سايت به فعاليت ادامه ميداد.در آن زمان از سايت هاي پربازديد ايران بود.همچنين انجمن بسيار قدرتمندي هم داشت
2 - سايت IranClash.Com در اوايل سال 92 با موضوع بازي محبوب کلش اف کلنز ايجاد شد.اين سايت در حال حاضر نيز فعال ميباشد و جزء سايت هاي مطرح براي علاقه مندان به اين بازي ميباشد.

برنامه نويسي - کرکينگ - طراحي سايت HTML - وردپرس - نيوک و ....

===========

امير فرجامي

نام کاربري : amirapk

25 ساله از مشهد - مهندسي کامپيوتر -نرم افزار

سايت ها و فعاليت ها :
1 - مدير ارشد انجمن تخصصي اندرويد - مدير آموزش انجمن وبمسترها مدير آموزش وبلاگ نويسان - مدير و صاحب امتياز سايت DlMusic.ir
2 - در حال حاضر نيز مدير و صاحب امتياز فروشگاه نرم افزار اندرويد My-apk

برنامه نويسي اندرويد - کد نويسي HTML و ...

============
کلام آخر :

کاربران و همراهان عزيز توپترين ها...ما قصد داريم تمامي ارزش ها و فعاليت هاي خوب گذشته (نظير گردهمايي ها ، جوايز نفيس به کاربران و مديران برتر و ...) که در حال حاضر ممکن است کمي کم رنگ شده باشد را احيا نماييم، اميدواريم اوقات و لحظات خوش و پرباري را در کنار همدگير سپري کنيم
پاسخ
سلام به تیم مدیریت جدید خیلی تبریک میگم انشالله که موفق باشید Khordad92 (37)Khordad92 (37)
حـــتـــــــی دیــــگر نمیـــخواهـــــم آرزویــت باشــم
آرزو مــــیـــــکـنــم
او آرزوی تـــو باشــــــــــد
و آرزوی او
دیــگـــــــــــــری
پاسخ
(1394/8/2، 09:50 صبح)roh sargardan نوشته است: سلام به تیم مدیریت جدید خیلی تبریک میگم انشالله که موفق باشید Khordad92 (37)Khordad92 (37)

ممنون از لطف و قدردانی شما
[تصویر:  1445988615_iwqp_63476363136395328467.gif]
پاسخ
حیف تازه از خواب بیدار شدم خوابم میاد و الا ذوق میکردم [تصویر:  5mp1k5s69c0pfnvu1rh6.png]
من ترو دلم میخواد دوست دارمت

خنده هات بهت میاد دوست دارمت

اگه حتی تو منو یکم بخوای

من ترو خیلی زیاد دوست دارمت

Love

پاسخ
سلام یعنی پادی کلن انجمن و واگذار کرده به شما و دیگه مدیر نیست یا شما فقط باهاش برای بهتر شدن سایت و انجمن همکاری میکنین

آخه انجمن بدون پادی معنا ندارهIcon_sadIcon_sadپادی نرو و و و For-amir
[تصویر:  lm6tuu2bth68fj02prb.jpg]
پاسخ
(1394/8/2، 03:21 عصر)asali نوشته است: سلام یعنی پادی کلن انجمن و واگذار کرده به شما و دیگه مدیر نیست یا شما فقط باهاش برای بهتر شدن سایت و انجمن همکاری میکنین

الهی بمیرم ینی پادی نیاد نمیای Icon_sadIcon_sad

اگه حتی تو منو یکم بخوای

Love

پاسخ
(1394/8/2، 03:21 عصر)asali نوشته است: سلام یعنی پادی کلن انجمن و واگذار کرده به شما و دیگه مدیر نیست یا شما فقط باهاش برای بهتر شدن سایت و انجمن همکاری میکنین

سلام
بله پادی عزیز سایت و انجمن رو کامل واگذار کردند
ولی ازشون قول گرفتیم همیشه در کنار ما و بچه های انجمن بمونند
[تصویر:  1445988615_iwqp_63476363136395328467.gif]
پاسخ
(1394/8/2، 03:39 عصر)amirapk نوشته است:

سلام
بله پادی عزیز سایت و انجمن رو کامل واگذار کردند
ولی ازشون قول گرفتیم همیشه در کنار ما و بچه های انجمن بمونند

آقا پادی مدیر بود نمیومد حالا دیگه کی بیاد الله و اعلم Garpiz

عسلی تو گریتو بکنGarpiz

اگه حتی تو منو یکم بخوای

Love

پاسخ
پس خداحافظ توپترینها خویشتن خانم میتونین منو از مدیریت بردارین منم دیگه انجمن نمیام New-ab (11)New-ab (11)
[تصویر:  lm6tuu2bth68fj02prb.jpg]
پاسخ
شهر ارواحه جون حاجی چطوری میخوای شلوغش کنید :| ؟ یادش بخیر ی زمانی تاپیکا هر دقه 5 تا نظر داشت :|

اگه حتی تو منو یکم بخوای

Love

پاسخ
سلام منم به شما مدیران تبریک میگم موفق باشید
[fon‌t=Arial]*خدایا فقط روزی امروزمان را بده *[/font]
پاسخ
خوش اومدید و موفق باشیدKhordad92 (37)
[تصویر:  19harshly5u093jyjlx9.jpg]
پاسخ

Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کانال رسمی انجمن توپترین ها راه اندازی شد Sαяα 18 1,530 1395/2/1، 09:01 عصر
آخرین ارسال: fateme
  دریافت اطلاعیه ها و پیامهای انجمن به صورت پیامکی+28 اسفند 1392 padi 151 14,642 1394/8/24، 01:47 عصر
آخرین ارسال: the nox
  واگذاری امتیاز سایت توپترینها - اطلاعیه 5 آبان 1394 padi 30 2,281 1394/8/9، 10:27 عصر
آخرین ارسال: marsa
  اطلاعیه - مزاحمی که به کاربران انجمن بی احترامی میکنه به زودی گیر میافته padi 50 4,001 1394/8/7، 01:33 صبح
آخرین ارسال: nilofar.sh
Tongue اطلاعیه اضافه شدن امکان لایک و نسخه ی اندروید انجمن alireza.na 44 3,132 1392/10/4، 04:14 صبح
آخرین ارسال: GoL PesaR

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان