با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی تالارها استان گیلان

تالار ابر طلایی :
- این تالار سمت کوچصفهان و پذيراييش خوبه ، سن رقصش وسطه ، مهمونا دو طرف ميشينن.
پیست رقص اش خوبه. جای عروس و داماد هم قشنگ .
- بسیارررررر بزرگ و جادار ، مناسب واسه کسایی که مهمون زیاد دارین-خیلی هم شیکه . از تالارهای دیگه رشت این گرونتره .برای مثال ورودی با غذاش واسه 300 -400 تا مهمون میشه حدود 15 تومن!!!!

تالار صاحبدلان :
- يه تالارم تازه باز شده سمت جعفرآباد اسمش صاحبدلان هست نماي توش رنگ بنفشه . سالنش تقريبا بزرگه اصلا هم ستون نداره! كه واسه فيلم عالي ميشه.

تالار مجلل :
- جايگاه عروس دومادش خيلي قشنگه جاده فومن سه راه خاور . زياد دور نيست.
- از نظر زیبایی تالار این تو رشت بهترینه ولی من از چند نفر که تو کار عروسی بودن شنیدم مدیریتش افتضاحه و ببخشید گند میزنه به عروسیتون ولی تالار فوق العاده زیباییه.
- ورودی وسط هفته 1700 آخر هفته 1800 ( باقالی پلو با گوشت - زرشک پلو با مرغ - فسنجون- مرسع پلو - جوجه کباب- مرغ بریان - سالاد - دوغ و نوشابه - زیتون پرورده - کرم کارامل - ژله و ... برای هر نفر حول و حوش 20 تومن. ) هر بره بریون 500 تومن - هر بوقلمون بریون 250 فک کنم.200 تومن بابت آتیش بازی و مراسم ورودی عروس داماد میگیره.

تالار راد :
- يه تالارم تو شفت باز شده به اسم راد. اونم خيلي تعريف ميكنن همه چيزش عاليه جايگاه عروس وداماد و سن رقصش و پذيراييش فقط تنها ايرادش اينه كه خيلي دوووووره! واسه مهمونا يكم سخته مخصوصا اگه عروسي تو پاييز و زمستون باشه كه هوا زود تاريك ميشه پيدا كردنش يكم سخته.
- ورودی 1600 ، حدود غذاهاشم مثل مجلله تقریبا .

تالار شاندیز:
- تالار بزرگیه تقریبا ، زیبا هم هست قیمتشم مناسبه .1500 ، 1600 ورودی ، غذاش عالیه یعنی به غذاش معروفه ، فک کنم منوی غذاش از 12 تومن شروع میشه.آدرسش جاده جیرده
- تالار شانديز هم سمت جاده جيرده هستش كه از اول تا آخر عروسي مختلط هستش. توش خوبه بد نيست .

تالار گویا :
- تالار گويا هم كه سمت جاده تهران هستش توش قشنگه سالن شام جدا داره يعني همزمان آقايون و خانوما شام ميخورن كيفيت صدا تو اون سالن خيلي خوبه خودش يه دي جي هم داره رقص نورش كامل كامله! جمع و جوره سالنش دراااز نيست . فقط يه تيكش اگه كسي بشينه چيزي نميبينه! ستون هم داره .
- زیاد جالب نیست- کوچیکه تقریبا !!!!!
کادرش خشک بود.

تالار آریانا :
- تالار آريانا هم سمت جاده انزلي باز شده بد نيست چيز زيادي ازش نشنيدم .
- خیلی خوشگله ولی فک کنم واسه مهموناتون کوچیک باشه( منظور برای 600 نفره) این مدیرش سر مختلط کردن عروسی یکم ناز میکنه.

تالار گلستان :
- تالار چند منظوره هست که مثلا کنسرت و چیزای دیگه هم اونجا برگزار میشه ولی خیلی شیک و مناسبه. غذاش خوبه، کلا همه چیش خوبه .قیمت هم خوبه فک کنم منوی غذاش از 13 یا 14 تومن شروع میشه به بالا. آدرسش جاده فومنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sαяα ، padi
ابرطلایی رفتم ..محشره
Ic-new (28)Ic-new (28)گویاهم باحال بود ولی مشکل دیدن داشت همونطور که گفتیKhordad92 (11)
with your love,Nobody can drag me Down
پاسخ
Khati6
پاسخ
تالار ابر طلایی خیلی خوبه. من عروسی چندتا از دوستانم توی این تالار عروسی برگزار شده و همیشه راضی بودیم. جدیدا وب سایت این تالار هم راه اندازی شده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mojtaba Sedigh

Bookmarks

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان