با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید

کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

قوانين انجمن انتقاد و پيشنهادات(1392.1.23)

(1395/4/14، 11:07 عصر)sonia نوشته است: چرا انجمن اينجوري شده قبلا همه چيز عالي بود بچه ها همه فعال بودن فرصت نميكرديم پستارو بخونيم حالا چي ميريم پستاي قديمو لايك ميزنيم البته منم مدته زيادي نبودم كاش همه چيز بشه مثل سابق

من فعالیت خاصی جز بازدید به صورت مهمان نداشتم اما به نظرم نمیاد این موضوع ارتباط زیادی به عوض شدن مدیریت پیدا بکنه در انجمن..حالا منطقی هست که یه سری ریزش ها باشه مثلا ده نفر بیست نفر سی نفر از با سابقه ها همراه با مدیریت قبلی ترک بگن و زده بشن اما این نمیتونه دلیل اصلی این داستان باشه چون یه مهمانی که میاد عضو میشه اصلن در جریان این که مدیر کی بوده و اینها نیست و اهمیت نداره براش.فضای فعلیم من به شخصه نمیپسندم فکر نمیکنم کسی هم این فضارو دوست داشته باشه..در هر حال من خودم دوست دارم بدونم اتفاق خاصی اینجا افتاده که طی این ماه ها اینطور شد .چون ظاهرا مدیران در سایت بودند و الانم هستند و فعالیت دارن ..درکنارشم میشه اضافه شدن تلگرام و شبکه های اجتماعی هم گفت اما بازم جور در نمیاد ببینید الان سایت حدود پنج شش هزار نفر در حال حاضر بازدید داره که از اینها فقط هزار نفر و کمتر برای انجمن میان و اکثرن از گوگل میان برای سایت اصلی .در صورتی که با ده ها هزار پست داریم در انجمن.حالا طولانیش نکنیم .نظر من اینه که ایده هاتون رو بیارید بریزیم رو هم برای مجموعه سایت .یه تصمیم جمعی گرفته بشه .که اینم نیاز به همت دلسوزای انجمن داره چون اینجا نه مال منه نه مال داوود نه امیر اینجا مال تک تک کسایی هست که تاپیک و پست ارسال کردن .
پاسخ
درسته به نظر منم ربطي به مديريت نداره قبلا هم بچه ها اينجا فعال بودن و همت ميكردن و مدير هم البته دلگرمي بود و هواي بچه هارو داشت من زياد ذهنه بازي براي ايده دادن ندارم اما هر پيشنهادي بشه كه جو انجمن مثل سابق بشه همكاري ميكنم حيفه كه اينجوري إز بين بره زحمت زياد كشيده شده واسش
[تصویر:  x3kb4pd4c6vl5k64fh.jpeg]
پاسخ
فونت انجمن، عربی هست !!! لطفاً به فارسی تغییر پیدا کنه .
پاسخ
« قدیمی‌تر | جدیدتر »

Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد از مدیران درباره ی سایت majidnv 3 379 1394/1/9، 01:58 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
  سلام من پیشنهاد ندارم انتقاد دارم.... majidnv 32 3,007 1393/9/14، 06:48 عصر
آخرین ارسال: raeeka
  سه تا پیشنهاد-انتقاد... IR-MCI 12 1,262 1393/4/20، 12:17 صبح
آخرین ارسال: nilofar.sh
Thumbs Up انتقاد و پیشهاد kalipso 26 7,291 1392/6/19، 11:38 صبح