با کلیک روی +۱ توپترینها را در گوگل معتبر کنید
 کسب در آمد اینترنتی قانونی و تضمینی
امتیاز موضوع:

ابزار جايگزيني رنگ يا Color Replacement Tool(سانسور عکس های موردار )

#1
Wink 
Icon_evil


خیلی وقتا پیش میاد که عکسایی که تو مطالبمون قرار میدیم ، پوششون مناسب نیست و ممکنه واسه سایت مشکل ساز بشه ، این روش یه سانسور تر و تمیز و خیلی آسون هستش .


این روش سانسور و تو یکی از تایپیکای پادی دیدم و خودم هم از این روش استفاده میکنم .Bahman91- (2)


با استفاده از ابزار جديد Color Replacement Tool که از ورژن CS به فوتوشاپ اضافه شده شما به راحتي ميتونين رنگ يه قسمت از تصويرتون رو بدون از بين رفتن سايه ها و بافت اون قسمت تعويض کنين . براي بکارگيري اين ابزار مي تونيد به قسمت براش ها در نوار ابزارها در کنار صفحه رفته و اين ابزار رو انتخاب کنين . بقيه کار رو هم که از روي شکل ها مبشه فهميد چطوريه .


[تصویر: zha3mwtaro4tzz1guos8.jpg]
[تصویر: ntnnowf5amz29q81s6u.jpg]
[تصویر: cwwv94s5mqugn9495th.jpg]


کار کردن با اين ابزار بسيار سادست و شما مي تونين از حالت هاي مختلفي که اين ابزار براي جايگزيني رنگ در اختيار شما قرار ميده استفاده کنين .Bahman91- (2)
اینم یه نمونه دیگه :


[تصویر: c4wwjrqkqkn3erxrr6w.jpg]


[تصویر: bkns92i59tdnj6trhww.jpg]


Icon_evil
[تصویر: bvlp8aeul2xumx46iiu.gif]


واما آموزش حرفه ای و توضیحاتی برای این ابزار :


Day dreaming


در آموزش امروز نحوه کار با ابزار Color Replacement برای تغییر دادن رنگ یک شئ در عکس را یا خواهیم گرفت. ابزار Color Replacement حرفه ای ترین روش برای تغییر رنگ ها در تصویر نیست و همیشه شما رابه نتیجه ای که می خواهید نمی رساند، اما معمولا برای کارهای ساده کارایی خوبی دارد و ارزش آن را دارد که قبل از استفاده از روش های وقت گیر این روش را امتحان کنید.انتخاب ابزار Color Replacement

ابزار Color Replacement ابتدا در فتوشاپ CS تعریف شد و اگر شما در فتوشاپ CS یا CS2 کار کرده باشید می دانید که این ابزار درون منوی ابزار Healing Brush در پالت ابزار قرار داشت. برای دسترسی به این ابزار، روی ابزار Healing Brush کلیک کرده و چند لحظه کلید ماوس را نگه دارید تا منوی این ابزار باز شود، سپس ابزار Color Replacement را از منو انتخاب کنید.[تصویر: v42c7xcjwxlvant7shiu.jpg]در Photoshop CS3, شرکت Adobe چیدمان نوار ابزار را تغییر داد و ابزار Color Replacement را در لیست ابزار Brush قرار داد، پس اگر از Photoshop CS3 یا CS4 استفاده می کنید روی ابزار براش کلیک کرده و کلید ماوس را نگه دارید تا منو باز شود سپس ابزار Color Replacement را انتخاب کنید.

وقتی ابزار Color Replacement را انتخاب کردید، مکان نمای ماوس به شکل دایره ای در می آید که در وسط آن یک علامت هدف قرار دارد.


[تصویر: szfl4ewaxydkl2lsrx.jpg]
شما می توانید سایز دایره را با استفاده از کلیدهای براکت صفحه کلید ([])، مثل ابزار براش، تغییر دهید. برای تغییر میزان سختی یا hardness قلم موی براش کلید Shift و کلید براکت چپ برای نرم کردن قلم مو و و کلید Shift و براکت راست را برای سخت تر کردن قلم موی براش به کار ببرید.
ابزار Color Replacement چگونه کار می کندبه محض اینکه ابزار Color Replacement را روی تصویر کشیدید، فتوشاپ به طور مداوم از رنگی که دقیقا زیر علامت هدف گیری براش قرار دارد نمونه برداری می کند. این رنگی است که جایگزین می شود و با رنگ فعلی Foreground جایگزین خواهد شد. رنگ همه پیکسل هایی که درون دایره بزرگ تر اطراف نشان هدف قرار دارند نیز تغییر پیدا می کند. برای مثال، اگر نقطه هدف از روی قسمتی از عکس که دارای رنگ آبی است بگذرد و رنگ Foreground روی رنگ قرمز تنظیم شده باشد، همه پیکسل های آبی که دایره بزرگ از روی آنها عبور میکند قرمز خواهند شد. در قسمت نوار تنظیمات، گزینه هایی وجود دارد که می توانید آنها را تنظیم کنید تا عملکرد ابزار تغییر پیدا کند.
رنگ Foreground در قسمت پایین نوار ابزار قرار دارد که به طور پیش فرض روی رنگ سیاه تنظیم شده است.
[تصویر: wtdu1i65otv4xfol54.jpg]برای تغییر دادن رنگ Foreground، روی آیکون آن کلیک کنید، سپس در پنجره Color Picker یک رنگ جدید انتخاب کنید. در اینجا من از رنگ سبز استفاده می کنم، پس از انتخاب رنگ دلخواه روی دکمه OK کلیک کنید تا پنجره Color Picker بسته شود.[تصویر: qc7ayu4i1v9t02wu05x2.jpg]


اگر به پالت ابزار نگاه کنید می بینید که رنگ Foreground به یک رنگ جدید تغییر پیدا کرده است. اگر با ابزار Color Replacement روی تصویر را نقاشی کنم، رنگ هر جایی که نقطه هدف از آنجا عبود کند با رنگ سبز جایگزین می شود.[تصویر: b7ksnfu2u1i7di2n2kt3.jpg]
به عنوان مثال، در اینجا عکس یک دختر بچه زیبا را داریم که یک بادکنک در دست دارد.


[تصویر: g6lrvnkanw4aecctv9ro.jpg]


ما می خواهیم رنگ بادکنک را به رنگ سبز تغییر دهیم. ابزار Color Replacement را انتخاب کرده و نقطه هدف را روی بادکنک آبی حرکت دهید و کلید ماوس را فشار دهید. به محض کلیک کردن دو اتفاق می افتد. اول، فتوشاپ از رنگ آبی زیر نقطه هدف نمونه برداری می کند بنابراین می داند کدام رنگ باید جایگزین شود. سپس همه پیکسل های آبی درون دایره بزرگ که در اطراف علامت هدف قرار دارد بلافاصله به رنگ سبز تغییر پیدا می کند، چون رنگ Foreground در حال حاضر سبز است.


[تصویر: nghanr0b9lylr3ilcmzx.jpg]برای تغییر دادن رنگ بقیه بادکنک، فقط کافی است ماوس را حرکت داده و با ابزار Color Replacement روی قسمت های باقی مانده را نقاشی کنید. تا زمانی که علامت هدف روی قسمت های آبی رنگ قرار دارد و روی قسمت های دیگر تصویر نرفته تا فتوشاپ از آنها نمونه برداری کند، فقط رنگ سبز با رنگ آبی جایگزین می شود.[تصویر: mpdo0gqkp1zh41mlpvy9.jpg]


اگر تصادفا علامت هدف از بادکنک خارج شد، فتوشاپ از رنگ آن قسمت نمونه برداری کرده و شروع به سبز کردن رنگ آن قسمت می کند.


[تصویر: sk6qhvg18ly4niaa9eht.jpg]


در صورتی که این اتفاق افتاد، فقط کافی است کلیدهای Ctrl+Z را فشار دهید تا یک مرحله به قبل بازگردید. در صورتی که قصد دارید چند مرحله به عقب برگردید کلیدهای Ctrl+Alt+Z را هر چند بار که لازم است فشار دهید.


[تصویر: ams28htb9wb4iazdqe9.jpg]
Tolerance

همه چیز خوب پیش می رود تا زمانی که به حاشیه های بادکنک می رسیم. اگر با دقت به بادکنک نگاه کنید می بینید که هنوز رنگ آبی در حاشیه های آن به چشم می خورد که ابزار Color Replacement نتوانسته آنها را بپوشاند.
اگر به یاد داشته باشید قبلا در مورد تنظیمات موجود در نوار Options یا نوار تنظیمات این ابزار صحبت کردم که می توانید با استفاده از آنها عملکرد ابزار را تغییر دهید، و یکی از این گزینه ها Tolerance است. تنظیمات Tolerance تعیین می کند که یک رنگ چقدر می تواند از رنگ نمونه برداری شده برای فتوشاپ متفاوت باشد تا با رنگ Foreground جایگزین شود. مقدار پیش فرض 30 درصد است، که برای نقطه شروع خوب است. متاسفانه، این مقدار برای فتوشاپ کافی نیست تا بتواند سایه های رنگ آبی وجود روی لبه های بادکنک را نیز در بر بگیرد.
در اینجا لازم اسیت مقدار Tolerance را به 50 درصد افزایش دهید، که این باعث می شود Color Replacement طیف وسیعی از رنگ ها را تحت پوشش قرار دهد.
[تصویر: zgdmh46kbsl7rg76zwz.jpg]پس از تغییر دادن مقدار Tolerance، یک مرحله به عقب برمی گردم و مجددا کارم را ادامه می دهم. این بار هنگامی که روی حاشیه های بادکنک حرکت می کنم، Color Replacement قادر است حاشیه های آبی را نیز پاک کند.[تصویر: le8m1e17an18lg5vzhta.jpg]


حالا با کمک ابزار Color Replacement و تغییر مقدار Tolerance، رنگ بادکنک به طرز اسرارآمیزی به رنگ سبز تغییر پیدا کرد.


[تصویر: 40n47kgquwbjb5xyjtze.jpg]نمونه برداری رنگ از تصویر

در مثال بالا من به صورت تصادفی از Color Picker یک رنگ برای بادکنک پیدا کردم، اما شما می توانید رنگ را مستقیما از روی خود تصویر نیز انتخاب کنید. برای این کار در حالی که ابزار Color Replacement را انتخاب کرده اید، کلید Alt را فشار دهید تا ابزار Eyedropper یا قطره چکان فعال شود. روی قسمتی از عکس که رنگ مورد نظرتان قرار دارد کلیک کنید تا از رنگ نمونه برداری شود. حالا رنگ Foreground به رنگی که انتخاب کرده اید تغییر پیدا می کند.[تصویر: 1gcpsgtl3005ov0jztl.jpg]


اگر به رنگ Foreground در پالت ابزار نگاه کنید می بینید که به رنگی که انتخاب کرده ایم، در اینجا قرمز، تغییر پیدا کرده است.[تصویر: fbibiympsdisgcqzeiej.jpg]


مجددا با ابزار Color Replacement رنگ بادکنک را به رنگی که از تصویر نمونه برداری کردن تغییر دادم.[تصویر: kakmvvt9uyr3yhppr4mm.jpg]


دیدید چگونه با استفاده از ابزار Color Replacement و تغییر گزینه های نوار تنظیمات این ابزار توانستیم به سادگی رنگ یک شئ درون تصویر را تغییر دهیم.

تنظیمات Blend Modes

دلیل اینکه ابزار Color Replacement قادر است یک رنگ جدید را روی یک شئ یا قسمتی از تصویر نقاشی کند بدون اینکه بافت و جزییات تصویر از بین برود این است که از blend modes ها برای ترکیب رنگ جدید با تصویر استفاده می کند. 4 نوع blend modes یا حالت ترکیب برای انتخاب وجود دارد (Hue, Saturation, Color, Luminosity)، که آنها را می توانید از قسمت Mode در قسمت نوار تنظیمات انتخاب کنید. حالت ترکیبی پیش فرض Color است.


[تصویر: 6fbz2kqgj1ur9162aim.jpg]


اگر با تئوری رنگ آشنا باشید می دانید که رنگ یک شئ ترکیبی از 3 آیتم است، hue, saturation و brightness (رنگ، درجه اشباع و روشنایی). هر یک از چهار blend modes که برای ابزار Color Replacement انتخاب می کنید این سه جنبه رنگ اصلی را تغییر خواهد داد.

Hue: مود Hue فقط رنگ پایه را تغییر می دهد و تغییر در درجه اشباعیت رنگ و روشنایی رنگ اصلی ایجاد نمی کند. این مود برای تصاویری که شدت رنگ در انها خیلی زیاد نیست مناسب است و معمولا تغییرات کمی ایجاد می کند.
Saturation: مود Saturation فقط میزان اشباعیت رنگ اصلی را تغییر می دهد. رنگ و روشنایی تحت تاثیر قرار نمی گیرند. این برای کاهش شدت رنگ و یا حتی پاک کردن رنگ به طور کامل مفید است.
Color: مود پیش فرض فتوشاپ Color است. این مود رنگ و میزان اشباعیت رنگ را تغییر می دهد ولی brightness بدون تغییر باقی می ماند. این مودی است که اغلب از ان استفاده می کنید.
Luminosity: سرانجام، مود Luminosity روشنایی رنگ اصلی را با روشنایی رنگ جدید هماهنگ می کند.
در تصویر زیر، به نظر می رسد که بادکنک نارنجی رنگ از گروه جدا شد و به ماجراجویی خود در آسمان مشغول است.


[تصویر: 8xg1em0j89xvwavvx58.jpg]

یکی از راه هایی که می توان از طریق آن بادکنک مورد نظر را برجسته تر از بادکنک های دیگر کرد این است که میزان اشباعیت بعضی از بادکنک های دیگر را کم کرد. اما من نمی خواهم رنگ اصلی بادکنک ها را تغییر دهم. برای این کار، ابزار Color Replacement را انتخاب کرده و گزینه blend mode را به Saturation تغییر دهید.


[تصویر: so6bcdkfgewq4yqw0z1.jpg]من می خواهم بادکنک ها را کاملا desaturate کنم، یعنی رنگ آنها را کاملا پاک کنم. من می خواهم رنگ Foreground را به سیاه، سفید و یا درجه ای از رنگ خاکستری تغییر دهم، اما از آنجا که می خواهم به یک افکت ظریف و خفیف دست پیدا کنم، فقط یکی از رنگ هایی که از درجه اشباعیت کمی برخوردار است را با استفاده از ابزار Eyedropper از تصویر نمونه برداری می کنم. من یک رنگ زرد را انتخاب کردم که زیاد اشباع نیست. خود رنگ هیچ تغییری نمی کند چون مود Saturation نمی تواند رنگ های اصلی را تغییر دهد و فقط میزان اشباعیت آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.


[تصویر: z2yhd8dz8qlmqx6amy11.jpg]حالا روی بادکنک هایی که باید میزان اشباعیت آنها کاسته شود را نقاشی می کنم. سایز براش خود را با کلیدهای براکت کوچک و بزرگ کنید و در صورت لزوم مقدار Tolerance را تغییر دهید. در اینجا می توانید تفاوت در میزان اشباعیت رنگ را روی بادکنک نارنجی رنگ مشاهده کنید.


[تصویر: gmji2x6ris0h902ky1.jpg]من به نقاشی کردن بادکنک هایی که نیاز دارند میزان اشباعیت آنها کاسته شود ادامه می دهم. در اینجا نتیجه کار را مشاهده می کنید.


[تصویر: voe4d3rv4af35u1409u9.jpg]مشکل Brightness

در یک موقعیت خاص ابزار Color Replacement دچار شکست می شود، و این زمانی است که تفاوت زیادی بین میزان روشنایی رنگ اصلی در تصویر و رنگی که می خواهید جایگزین رنگ اصلی کنید وجود دارد. فرض کنید می خواهیم رنگ نارنجی بادکنکی را که مد نظر داشتیم را با رنگ بادکنک بنفش تیره جاگزین کنیم. تا اینجا کارهایی که برای جایگزین کردن رنگ انجام دادیم بسیار ساده بود.
ابتدا، با رفتن به منوی File و انتخاب فرمان Revert، رنگ تصویر را به حالت اولیه بر می گردانم. سپس ابزار Color Replacement را انتخاب کرده، سپس کلید Alt را فشار دهید تا ابزار قطره چکان فعال شود، حالا رنگ بنفش را از یکی از بادکنک ها نمونه برداری کنید.[تصویر: zedbba1ktykntbm02t6r.jpg]


مود را به Color بر می گردانم. سپس شروع به نقاشی کردن بادکنک نارنجی می کنم. در تصویر نتیجه کار را مشاهده می کنید.[تصویر: sm4spy42b4a8aaemb4pu.jpg]رنگ بادکنک به رنگ بنفش تغییر پیدا کرده است اما دقیقا شبیه رنگی بادکنکی نیست که ما انتخاب کردیم. مشکل این است که رنگ این بادکنیک خیلی روشن تر از رنگ بادکنک های بنفش است، دلیل آن این است که رنگ پایه بادکنک خیلی روشن تر از رنگ بادکنک بنفشی است که از آن نمونه برداری کردیم. مود Color هم هیچ تاثیری روی روشنایی یا brightness ندارد. در حقیقت، تنها مودی که روناسس را تغییر می دهد مود Luminosity است، بنابراین اجازه دهید آن را امتحان کنیم. من blend mode را در حالت Luminosity قرار دادم:


[تصویر: 52ic17m6ii3qsesvuxxr.jpg]من چند مرحله به عقب بر می گردم تا به مرحله ای که رنگ بادکنک نارنجی بود برسم، سپس در حالی که مود را به Luminosity تغییر داده ام، رنگ نارنجی را با رنگ بنفش جایگزین می کنم.

[تصویر: 5q1417qg1lw4dd8xo35p.jpg]
باید بگویم نتیجه آنطور که باید نخواهد شد. مود Luminosity قطعا بادکنک را تیره تر می کند، اما هنوز هم نارنجی است و بسیاری از جزییات بافت نیز از بین رفته است. این شکل کمتر شبیه بادکنک است و این مشکلی است که هنگام استفاده از ابزار Color Replacement با آن مواجه می شویم. این ابزار برای انجام اصلاحات رنگ ساده کارایی دارد، اما اگر مقدار روشنایی بین رنگ پایه و رنگ نمونه زیاد باشد حتما ترجیح می دهید از روش های دگر استفاده کنید.
در ادامه با گزینه های دیگر Color Replacement آشنا می شویم.

گزینه ها و تنظیمات نمونه برداری

درست در سمت راست blend mode در نوار تنظیمات 3 آیکون کوچک قرار دارد. هر یک از این آیکون ها یک گزینه مفتاوت نمونه برداری برای Color Replacement هستند. از چپ به راست Continuous (پیوسته) (حالت پیش فرض)، Once و رنگ Background یا پس زمینه را داریم.


[تصویر: 33ulo28vj7pzekcn8pa.jpg]

این گزینه های نمونه برداری کنترل می کنند که فتوشاپ چگونه رنگ های درون تصویر را در هنگامی که شما نقطه هدف را روی آنها حرکت می دهید نمونه برداری کند و یا اصلا از آنها نمونه برداری کند. با انتخاب Continuous، هنگامی که شما ابزار Color Replacement را روی تصویر می کشید فتوشاپ به طور پیوسته به دنبال رنگ های جدید برای جایگزین سازی است. هر رنگ جدیدی که نقطه هدف از روی آن عبور می کند به رنگ جدیدی برای جایگزین شدن تبدیل می شود. اغلب از این گزینه استفاده می شود و زمانی که تنوع رنگ زیادی در رنگ شئ وجود دارد بهتر عمل می کند.
وقتی که گزینه Once انتخاب شده است، فتوشاپ فقط از رنگی که اول روی آن کلیک کرده اید، صرف نظر از اینکه از روی چه تعداد رنگ عبور کرده اید، نمونه برداری می کند. اگر بخواهید برد وسیعی از رنگ خالص و یک دست را جایگزین کنید این گزینه مفید واقع می شود. همچنین اگر متوجه شدید که گزینه Continuous باعث شده ابزار Color Replacement وارد قسمت های مجاور شود و گزینه Tolerance نیز هیچ کمک نمی کند، می توانید از گزینه Once استفاده کنید.
سرانجام، گزینه ای که به ندرت از ان استفاده می کنید؛ تنظیمات Background Swatch رنگ Background را جایگزین می کند. این گزینه این گزینه در صورتی که دو گزینه نمونه برداری دیگر مفید واقع نشده قابل استفاده است. روی آیکون رنگ Background در قسمت پایین نوار ابزار کلیک کرده و از پنجره Color Picker رنگی متناسب و نزدیک به رنگی که می خواهید با این رنگ جایگزین کنید انتخاب نمایید. در صورتی که رنگی که انتخاب کرده اید به اندازه کافی به رنگی که میخواهید جایگزین آن شود نزدیک نیست تنظیمات Tolerance را تغییر دهید.


[تصویر: c0c38e7igna4g37070wm.jpg]Limits

یکی دیگر از گزینه های تنظیم کننده ابزار Color Replacement گزینه Limits است که جایی را که فتوشاپ می تواند رنگ هایی برای جاگزین شدن را پیدا کند را کنترل می کند. این قسمت نیز دارای 3 گزینه است، Contiguous, Discontiguous و Find Edges. از بین این سه گزینه فقط دو گزینه اول واقعا مورد استفاده قرار می گیرند.


[تصویر: 6uovs8ye4s6omai7y74.jpg]


Limits به طور پیش فرض روی Contiguous قرار دارد، که بدین معنی است که ابزار Color Replacement فقط می تواند رنگ پیکسل هایی را تغییر دهد که در فضای نقطه هدف مرکز دایره مکان نما قرار دارند. بنابراین پیکسل هایی را که با رنگ نمونه برداری شده همخوانی دارند اما در ناحیه ای غیر از علامت هدف هستند را تحت تاثیر قرار نمی دهد، مگر اینکه شما به طور فیزیکی علامت هدف را به قسمت جدید منتقل کنید. مقابل آن، گزینه Discontiguous قرار دارد که به ابزار Color Replacement این امکان را می دهد تا رنگ هر پیکسلی را که با رنگ نمونه برداری شده همخوانی دارد و درون محدود مکان نما قرار دارند را جایگزین کند، چه این پیکسل ها در همان منطقه ای باشند که نقطه هدف هست چه در آن ناحیه نباشند.
Anti-Aliasآخرین گزینه تنظیم کننده ابزار Color Replacement گزینه Anti-alias است که به طور پیش فرض انتخاب شده است.


[تصویر: i0m8cvvsrpfkvc4oe.jpg]


این گزینه را فعال نگه دارید تا حاشیه های اطراف قسمت هایی که ابزار Color Replacement روی آنها اعمال شده است ملایم و صاف و هموار باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط sahar ، MIGLI ، Thelma ، khishtan ، [email protected] ، marsa ، کمیل ، number_7 ، yalda65 ، الهه ناز ، morteza ، To0ptarinha ، ßᗩƦᗩη ، Bahar ، Sαяα
#2
Ic-new (28)
ولی من حوصلم نمیشه فتوشاپ باز کنم Icon_sad
[fon‌t=Tahoma]من کمترین حق ام داشتنِ دستانِ تو بود..[/font]
[fon‌t=Tahoma] ...[/font]
[fon‌t=Tahoma] کاش می آمدی [/font]
[fon‌t=Tahoma] و حق ام [/font]
[fon‌t=Tahoma] را کفِ دستم می گذاشتی..[/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط MIGLI ، حـــوا
#3


[تصویر: 8tuftsk1n6ffwqxlr9zk.gif] 
تشکر***
[تصویر: 8tuftsk1n6ffwqxlr9zk.gif] 
پاسخ
 سپاس شده توسط MIGLI ، حـــوا
#4
تاپ طوسیIcon_evil
پاسخ
 سپاس شده توسط حـــوا
#5
سحر ولی این خوشگلتره Icon_evil

آره میگلی طرز دوخت تاپ طوسیه Icon_evil
پاسخ
#6
Ic-new (28)Ic-new (3)

در جامعه ای که مردم از نعمت آزادی محروم هستند،"عشق"
فرصتی برای تجربه کردن آزادی است ...


هنر رمان | میلان کوندرا

پاسخ
 سپاس شده توسط حـــوا
#7
Ic-new (28) پس دیگه دوستان از این روش سانسور کنن که خیلی شکیل تره

مرسی حواییIc-new (12)

باران را دوست دارم
چون رفتن را بلد نیست..!
.
.
.
فقط می آید..

[تصویر: d6b9lra9kde17kmjdm.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط حـــوا
#8
Ic-new (28)Ic-new (28)Ic-new (28)
merc
Ic-new (3)
[fon‌t=Trebuchet MS]هــــــرگــز بـه گذشته برنگــــــــرد[/font]
[fon‌t=Trebuchet MS]
اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشــت
هیچوقت یک پرنسس نمی شد ...
havva
[/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط حـــوا
#9
Ic-new (3)
پاسخ
 سپاس شده توسط حـــوا
#10
[تصویر: ic-new%20(28).gif]ممنون[تصویر: ic-new%20(3).gif]فتوشاپ آنلاین[تصویر: bahman91-%20(2).gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط حـــوا
#11
Icon_evil
پاسخ
#12
من فول فوتشاپم اینابرام مثل اب خوردنه
کانال تلگرام واسه آبانیای خاص Khordad92 (13)  
پاسخ
 سپاس شده توسط حـــوا
« قدیمی‌تر | جدیدتر »


Bookmarks

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش فتوشاپ ، جعبه ابزار فتوشاپ (Toolbox) Ninja 11 3,138 1392/10/1، 11:44 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
  آموزش فتوشاپ ، ابزار های روتوش و ترمیم Ninja 12 3,406 1392/10/1، 11:42 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
  آموزش استفاده از ابزار استامپ در فتوشاپ حـــوا 13 1,725 1392/10/1، 11:41 عصر
آخرین ارسال: Sαяα
  آموزش فتوشاپ ، ابزار انتخاب Selection Tools Ninja 2 1,429 1390/12/18، 10:26 عصر
آخرین ارسال: MIGLI
Star ابزار استامپ (فتوشاپ) liyan 3 2,167 1390/8/10، 01:56 عصر
آخرین ارسال: Lady Melisaکاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان