انجمن توپترینها - تفریحی سرگرمی موسیقی
با زیباترین شهرهای توریستی هند آشنا شوید. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن توپترینها - تفریحی سرگرمی موسیقی (http://www.forum.tooptarinha.com)
+-- انجمن: تصاویر (http://www.forum.tooptarinha.com/forum-7.html)
+--- انجمن: ایرانگردی و جهانگردی (http://www.forum.tooptarinha.com/forum-471.html)
+---- انجمن: بخش جهانگردي توپترينها (http://www.forum.tooptarinha.com/forum-438.html)
+---- موضوع: با زیباترین شهرهای توریستی هند آشنا شوید. (/thread-183321.html)با زیباترین شهرهای توریستی هند آشنا شوید. - Amir_alii - 1396/4/26

کشور هند یکی از پرجمعیت ترین کشورهای دنیاست که دارای تعداد زیادی شهر توریستی ست که هرکدوم از این شهرها جاذبه های گردشگری فراوانی را در خود جای داده که ما در این پست قصد داریم شما را با مشخصات و ویژگیهای این شهرها آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.


دهلی نو
تور دهلی پس از تور گوا یکی از تورهای پرطرفدار هند به شمار می آید.دهلی بعنوان پایتخت و قدیمی ترین شهرهای توریستی هندوستان محسوب می شود که دارای آثار تاریخی فراوانی از جمله مساجد،قلعه ها و ... می باشد.واحد پول این شهر روپیه و از نظر جمعیت یکی از پرجمعیت ترین شهرهای هند می باشد.دهلی از لحاظ گردشگری شهر برجسته ای است و میتوان با صرف وقت به تمامی دیدنی های دهلی سر کشید و زمانی را در مراکز تفریحی دهلی سپری کرد.

 [تصویر:  Delhi.jpg]
 
بمبئی


بمبئی یا مومبای یکی از مهمترین شهرهای تجاری هند به شمار می آید که زبان هندی به آن ساحل خوب می گویند .بمبئی وسعتی بالغ بر 603 کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است و دارای 3 نوع فصل متفاوت می باشد :تابستان، فصل باران های موسمی و زمستان (تابستانی معتدل تر). بهترین زمان سفر به بمبئی در فصل زمستان و بین ماه های نوامبر و فوریه است.
[تصویر:  Mumbai.5.jpg]


 
گوا
گوا یکی از شهرهای ساحلی هندوستان به شمار می آید که تقریبا 90 درصد گردشگران به دلیل وجود سواحل زیبا به این شهر سفر می کنند .این شهر دارای دو فصل زمستان و تابستان می باشد،گردشگرانی که در فصل زمستان به این شهر سفر می کنند اغلب اروپایی ها هستند و در فصل تابستان چون فصلی پربارانی و معتدلی ست اکثر گردشگران خارجی برای گذراندن تعطیلات به این شهر می آیند و از جاهای دیدنی گوا لذت می برند.

[تصویر:  Goa.jpg]

جیپور

تور جیپور از سفرهای به یاد ماندنی عمر شما خواهد بود.جیپور شهری توریستی در هندوستان می باشد که در شمال غربی کشور هند واقع شده است.تفریحات جیپور بسیار زیبا هستند، با هتل های جیپور بسیار مدرن هستند،ساختمان های صورتی رنگ جیپور ،کافه های های جیپور بسیار مجلل می باشد و در کوچه های جیپور خرده فروشها با بوتیکهای رنگارنگ و لباسها و اجناس خود مناظری وسوسه انگیز را برای توریست ها به وجود می آورند.

[تصویر:  Jaipur.jpg]

منبع :www.india-travel.info/india-tuor